Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 0
Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Teraz już wiadomo po co anglosascy miliarderzy rozwijali za swoje pieniądze wybrane gałęzie nauki, np. dotyczące ocieplenia klimatu. To było przygotowanie pod agendę ekologiczną 2030, która właśnie wchodzi i zrujnuje gospodarki unijne. Ostatnim fragmentem układanki jest COVID 19 (choroba o śmiertelności tylko niewiele większej od grypy sezonowej). Szczepienia to tylko wstęp do totalnej inwigilacji. Śledzenie poprzez komórki będzie się odbywać pod pretekstem ochrony zdrowia publicznego. Dalsza ewolucja systemu to wszczepianie chipa nadzorującego stan zdrowia, aby w końcu uzależnić płatności od wszczepienia czipa, który obsługiwałby płatności elektroniczne (gotówka będzie znoszona od 2022 r.). Cały system wdraża się jako paszport zdrowotny a w perspektywie kilku lat ma dojść do obalenia demokracji liberalnej i wolności obywatelskich. Wszystko dla ratowania życia ludzkiego - nauka w służbie ludzkości. Oczywiście to tylko kolejna teoria spiskowa.

Wyświetla od 1 do 1 z 1 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png4.png8.png6.png8.png