Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Grawitacja steruje nawet słowami tak myslę.

tbontb

Albo piszesz, że Polska jest w najlepszej sytuacji od 500 lat po wstąpieniu do UE i balcerowiczowskich reformach gospodarczych, albo nie istniejesz w polskiej nauce. Wybór należy do zainteresowanych.

tak tak dmuchawce latawce wiatr humanistyczny

Polscy patrioci po 1989 r. nagminnie piszą zgodnie z agresywną antyrosyjską doktryną Brzezińskiego lub kochają wszystko co idzie z Zachodu, czyli szczególnie z UE. Polski patriotyzm został zatem podporządkowany interesom Zachodu. Niezależną myśl polską można spotkać głównie na niszowych portalach internetowych i uprawiają ją naukowcy, którzy już uniezależnili się od systemu.

Cięzko dopatrzyć się polskich aspektów w promowniu finansowania obckrajwców. Jest to potrzebna zapewne akcja ale może doprowadzić do wydzielania uczelni i ośrodkow naukowych spod kontroli tubylców krótko mówiąc. Droga wiedzie przez finansowanie zewnętrze nakierowane na taki właśnie przyszłościowy kierunek. Tomogąbyć takie jakby strefy wolnocłowe. Jakies przystanki do opanowania.

ad

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png3.png2.png6.png3.png