Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 8
Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Wpływ na zaistniałą sytuację może mieć wyż demograficzny obecnych habilitowanych. Urodzili się w latach 75 około. To nie ich wina że jest ich więcej. Procentowo pewnie liczba habilitowanych na jednego mieszkańca wychodzi podobnie ale od nadmiaru szczęścia pogubili się pracownicy GUSu być może. Sterowanie się popsuło bo pozmieniały się liczby.

Może nie na temat tutaj, ale po habie jest większy bałagan. Prof. ndzw. niczym nie różni się od haba więc po co go nadawali.

Może to taka ciuciubaka. Zasłaniamy nie tylko usta i nos ale jeszcze oczy. Wtedy można wszystko, ale można się też uderzyć w głowę niechcący.pisze:

Po to, że miało być nadawanie prof. uczelni dla osób po doktoracie z dużym dorobkiem. Wykorzystując pandemię, stare wraca mimo obowiązującego prawa, że nie wolno oceniać pracownika wg tego, czy i kiedy robi habilitację. Ludzie się skarżą.

Takie uderzenia głową w nieznane kto wie czym sie mogą skończyć.

Może nie na temat tutaj, ale po habie jest większy bałagan. Prof. ndzw. niczym nie różni się od haba więc po co go nadawali.

Może to taka ciuciubaka. Zasłaniamy nie tylko usta i nos ale jeszcze oczy. Wtedy można wszystko, ale można się też uderzyć w głowę niechcący.

Tak prawdopodobnie w wyniku odwołania i ponownego rozpatrzenia w innym miejscu.pisze:

Tak, wiem, że są możliwości odwołania, ale tu mnie zdziwiło ekspresowe tempo nadania haba po uwaleniu :) Czyli jednak uczelnie nie są takie solidarne, że jak jedna odmówi to druga na 100% też...

Co pewnie zostanie uwidocznione za jakiś czas na byłym CK lub nie bo ono nie istnieje. Część postępowań habilitacyjny np nigdzie już nie wisi...znam jedno którego mój wydział się wstydził mimo wszystkiego ok i już nigdzie go nie znajdziesz a szkoda bo wszyscy się śmiali z sutoreferatu.

Tak prawdopodobnie w wyniku odwołania i ponownego rozpatrzenia w innym miejscu.

Motyw we wspomnianym postępowaniu był taki (gugle jednak wie wszystko), że uczelnia na Śląsku habilitacje utraciła a SGH za to samo stopień przyznało... https://ssl-bip.sgh.waw.pl/pl/Lists/Artykuly/DispForm.aspx?ID=2965&ConentTypeId=0x0100B7E3285E202E6443BD7EE1BFD941D6F3009E849AF20F4A64458469D7D7291637A1

Kilka mcy temu pewnej osobie odmówiono nadania stopnia dr hab. Na stronie ck i stronie uczelni sa slady ws odmowy. Teraz nagle na stronie uczelni i w innych miejscach figuruje ona jako dr hab. Na stronie ck, stronie uczelni tudzież i w googlach brak jest jakiejkolwiek wzmianki o ponownym postępowaniu/ odwołaniu, itp. Jak to możliwe?

Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png8.png9.png8.png1.png3.png