Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 11
Wyświetla od 1 do 10 z 12 pozycji.

Jaki sens jest szczepić się Astrą, skoro wiadomo, że nie działa przeciw wirusowi z RPA, który jest już w Polsce? pozory działania polityków?

Problem w tym, że obecnie zarządzający tzw. epidemią, nie mają pojęcia o podręczniku Jablońskiego.

Ania

Akcja szczepień rozpoczęła się w styczniu pod hasłem "powrotu do normalności". Teraz jednak okazuje się, że to nie będzie możliwe ze względu na charakter koronawirusów, które podobnie jak grypa są nie do opanowania. Leon Jabłoński napisał to już w podręczniku do wirusologii dla studentów w 1973 r. stwierdzając, że stworzenie szczepionki przeciwko koronawirusom pozostaje "w sferze utopii.”

Z pewnością Demagog nie jest wiarygodnym źrdłem informacji. Jeden z wielu formatowanych portali finansowany nie wiadomo przez kogo. Zamiast dyskusji i argumentów merytorycznych obrażanie i poważanie wiarygodności, że X słynie z kłamstwa. Demagog tyle ma wspólnego z prawdą ile spłuczka klozetowa z Niagarą.

Ania

Sens jest taki, że nie pozwą szkoły ani MEN za powrót do szkół. A jak nauczyciel boi się zakrzepów po Astrze, jego sprawa, może się nie szczepić.

Podobno warunkiem powrotu do szkół i na uczelnie są szczepienia kadry. Jaki to ma sens skoro na jednego nauczyciela przypada 30 niezaszczepionych uczniów/studentów? Ponadto nie prowadzi się też regularnego badania uczniów uczęszczających do szkoły. Tu nie ma logiki a zatem istnieje jakaś logika nieujawniana populacjipisze:

To prawda!!!!!

prof. Maria Majewska jest sceptyczna wobec szczepień. Oto wycinek treści na stronie demagog na jej temat:

"Prof. Maria Dorota Majewska to polska neurobiolog. Od kilkunastu lat słynie z głoszenia nieprawdziwych informacji na temat szczepień, na co uwagę już w 2008 roku zwracało m.in. Polskie Towarzystwo Wakcynologii."

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/fake_news/dezinformujacy-wywiad-z-prof-majewska-szczepionki-nie-sa-zagrozeniem/

Podobno warunkiem powrotu do szkół i na uczelnie są szczepienia kadry. Jaki to ma sens skoro na jednego nauczyciela przypada 30 niezaszczepionych uczniów/studentów? Ponadto nie prowadzi się też regularnego badania uczniów uczęszczających do szkoły. Tu nie ma logiki a zatem istnieje jakaś logika nieujawniana populacji

Część osób ma szczepienia od razu, inni czekają nawet półtora miesiąca. Nie od razu wszyscy byli zgłoszeni, a w niektórych punktach są korki wywołane opóźnieniami w szczepieniu szkół

Konrad Szymański stwierdził, że polski rząd opowiada się za kontynuowaniem prac nad paszportem zdrowotnym w skali unijnej. Na razie sprawa została czasowo wstrzymana wobec sprzeciwu niektórych państw członkowskich występujących przeciwko tworzeniu dwóch kategorii obywateli - zaszczepionych i niezaszczepionych. Państwa południa liczą na ponowny rozruch swojego sektora turystycznego po wprowadzeniu paszportu. Jednak założenia czwartej rewolucji przemysłowej są proekologiczne a zatem wskazują na dążenie do trwałego ograniczenia turystyki w celu obniżenia emisji CO2.

Jak na razie sytuacja rozwija się zgodnie ze scenariuszem opracowanym przez zwolenników teorii spiskowych już na przełomie marca i kwietnia 2020 roku.

Wyświetla od 1 do 10 z 12 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png4.png8.png5.png9.png