Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Pod pretekstem ochrony matki ziemi mamy siedzieć w domu. To pozwoli zmniejszyć emisję CO2. Latamy też podobno za dużo, co stwierdził właśnie Bill Gates. Koronawirus jest tylko pretekstem do usadzenia nas w domu w ramach wprowadzania nowego zielonego ładu i gospodarki sieciowej (czwarta rewolucja przemysłowa).

Tak nie wiadomo ale ciekawe jest to że 80% ludzi ma pracować zdalnie? Na uczelni? I w jakiej przyszłości oraz jakich grup zawodowych to dotyczy. Nie mam przekonania co do takich rozwiązań w 80%....

Co do szczepionek interesujące jest na jakich zasadach niezaszczepieni będą pracowali od jesieni 2021 na uczelniach. Czy "karą" za niepodporządkowanie się terrorowi biomedycznemu będzie nakaz wykonywania testu covidowego dwa razy w tygodniu jako warunku wstępu do budynku? Czy posiadanie przeciwciał będzie zwalniało z testów? Jeżeli tak to paradoksalnie najlepiej mieliby ci po zakażeniu.

Zresztą Światowe Forum Ekonomiczne przewiduje w przyszłości pracę zdalną dla 80 proc. zatrudnionych. To byłoby rozwiązanie problemu.

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png2.png0.png1.png3.png