Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 23
Wyświetla od 1 do 10 z 24 pozycji.

górna warga się wyrówna to skończą

no tak

Harvard, Yale, Princeton, Dartmouth, Brown, Columbia, and Cornell planują obowiązkowe "szczepienia" przeciwko COVID od jesieni. Teoretycznie chodzi tylko o studentów uczęszczających na zajęcia stacjonarne. Jednak bez tych zajęć nie można skończyć studiów.

Tylko na równiku nikt nie horuje bo tam ciągle lato.

woda czy ląd

Po co były te "szczepionki" skoro teraz wszystko ma powrócić do pandemicznej normy: lockdowny, kwarantanny, zamknięte ośrodki zdrowia itd. Może jakiś ekspert naukowy mi to wytłumaczy.

Według mediów śmiertelny wariant delta zbiera żniwo. Tylko, że zgodnie z dorobkiem wirusologii mutacje wirusa zawsze są bardziej zaraźliwe, ale jednocześnie mniej zjadliwe. Późniejsze mutacje nigdy nie mogą być groźniejsza od pierwowzoru. Czyli mała śmiertelność delty w Wielkiej Brytanii może być wynikiem psłabionego wirusa a nie szczepień.pisze:

O właśnie zadawałem sobie to pytanie w związku z propagandą, że "niewyszczepionych" czeka na jesień pewna śmierć w męczarniach.

Lep na muchy to też magnes.

magnes

Według mediów śmiertelny wariant delta zbiera żniwo. Tylko, że zgodnie z dorobkiem wirusologii mutacje wirusa zawsze są bardziej zaraźliwe, ale jednocześnie mniej zjadliwe. Późniejsze mutacje nigdy nie mogą być groźniejsza od pierwowzoru. Czyli mała śmiertelność delty w Wielkiej Brytanii może być wynikiem psłabionego wirusa a nie szczepień.

Podejrzane są informacje o szczepieniach w Anglii. Tam się szanuje wolę ludzi. Może jest jakaś druga sztuczna Anglia dla mediów z którymi się łączymy bez wyboru większego.

coś tu nie gra

List Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców do dyrektorów, pedagogów i rodziców w sprawie szczepień dzieci

https://psnlin.pl/list-polskiego-stowarzyszenia-niezale%C5%BCnych-lekarzy-i-naukowc%C3%B3w-do-dyrektor%C3%B3w-szk%C3%B3%C5%82-i-przedszkoli.html

Nadchodzi czas kiedy wszyscy oszaleją a kiedy zobaczą normalnego to powiedzą do niego: Jesteś szaleńcem bo nie jesteś jak my.

Wyświetla od 1 do 10 z 24 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png7.png2.png3.png2.png9.png