Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 23
Wyświetla od 11 do 20 z 24 pozycji.

Wazne jest aby odróżnić naturę o świadomego działania w rozprzestrzenianiau biologicznych zagrożeń. Natura to coś normalnego a anomalia są podejrzane.

who knows

Dobrze że w noc Kupały nie było obostrzeń.

szerszeń

Ktoś musi utrzymywac tzw. górę.

niebaranek

Epidemia mija, liczba szczepień wzrasta, liczba ozdrowieńców czyli odpornych wzrasta.

Jeżeli w takiej sytuacji na jesieni zostanie ogłoszona 4 fala i kolejny lockdown, to stanie się jasne, że transnarodowe elity szykują nam straszną przyszłość zgodną z teoriami spiskowymi. Kluczowy będzie przełom października i listopada a szczególnie 1 listopada, jak rok temu. Ciekawe będą uzasadnienia dalszego istnienia epidemii.

Komisja Europejska przedstawiła projekt paszportu zdrowotnego. Na szczęście negatywny test na COVID także będzie uprawniał do korzystania z pełni praw obywatelskich. Niezależnie od tego szereg państw pracuje nad własnymi wersjami paszportu. Zanosi się zatem na permanentny stan zagrożenia epidemiologicznego pomimo szczepień. Nie będzie powrotu do normalności, ponieważ szczepionki nie chronią trwale przed wirusem.

Regionalny rząd hiszpańskiej Galicji pracuje nad aktem prawnym zmuszającym do szczepienia na covid pod karą do 60 tys. euro.

Podobno warunkiem powrotu do szkół młodzieży jest "wyszczepienie" nauczycieli. Jaki to ma sens skoro na jednego nauczyciela przypada 30 uczniów, którzy są nietestowani i nieszczepieni. To urąga zasadom elementarnej logiki. To kolejny dowód na pozamedyczne uwarunkowania szczepień.

Ludzie zawsze umierali i nikt nie robił z tego afery. Należałoby zatem zakazać jazdy samochodem, wychodzenia z domu, uprawiania sportu a chorych na grypę i ich rodziny i pozostałych, którzy mieli kontakt z chorymi poddać kwarantannie. Wtedy byłoby bezpiecznie. Zwolennicy drakońskich środków w walce z koronawirusem twierdzą, że gospodarkę trzeba zamknąć i żyć z wydrukowanych pieniędzy oglądając telewizję. Przecież to jest scenariusz cywilizacyjnej katastrofy.

tombstone R.I.P.

Mimo dostępności szczepień przeciw grypie, ok. 40-50 tys. osób rocznie umiera w USA z powodu tej choroby.

Wyświetla od 11 do 20 z 24 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png1.png9.png8.png9.png