Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 16
Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Sp Kisiel się w grobie przewraca, ze obecni i poprzedni nominowani do nagrody to ludzie, którzy zaproponowali komunistyczno-mafijny ustrój Polski.

Proszę państwa to hańba i wstyd.

habilitant

A tymczasem...

Beata Szydło, Paweł Kukiz, Piotr-Liroy Marzec i Jarosław Gowin znaleźli się wśród nominowanych do Nagrody Kisiela 2016. Wręczenie nagród odbędzie się w środę w Teatrze Capitol w Warszawie - poinformował wydawca tygodnika "Wprost".

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-szydlo-liroy-i-kukiz-wsrod-nominowanych-do-nagrody-kisiela,nId,2349536#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

??

Cynik - masz racje, ale słaby (fałszywy) tytuł zawodowy obniża poziom innowacyjności w gospodarce, co gorsza kraj staje się zacofany.

Żenujący poziom nauki i słabe wojsko to pierwszy krok do kolejnego rozbioru Polski. Mafia działa i przejmuje kolejne kamienice i zdobywa fałszywe stopnie i tytuły naukowe. Przecież obecna III Rzeczpospolita została założona przez SB-eków i kapusi.

To hańba i wstyd dla nas - Polaków.

opozycjonista-nie-Bolek

Jeżeli ktoś chce coś zmienić w tym kraju, to musi pociągnąć za sobą jakąś istotną grupę społeczną. Kogo obchodzi polska nauka? Student wbrew pozorom jest zainteresowany zdobyciem dyplomu a kto mu ten dyplom wystawi to dla studenta obojętne. Znane są przypadki dobrych, ale wymagających pracowników nauki ciągle otrzymujących niskie oceny studentów. Ponadto studentem jest się przejściowo a to zmniejsza zainteresowanie środowiskiem naukowym.

cynik

Moje pytanie jest proste

Kim jest pan Marcin Czaja ? chodzi mi o jego przeszłość (ile ma lat itd ).

Pani Joanno, trudno jest pokonać układ oparty na mafii. Jedyna szansa to jest "pogonić" komunistów z uczelni

Arki

Emocje po przeczytaniu listu od Dyrektora Departamentu Szkolnictwa Wyższego Marcina Czai dotyczącego wyników badań zawartych w Dekalogu powoli stygną, więc czas na komentarz.

List odczytałam tak:

Szanowna Pani, Pani wysiłek i poświęcenie jest zupełnie zbyteczne. 2105 osób, które wypowiedziało się na temat zmian w szkolnictwie, to kmiotki, których głosy nic dla nas nie znaczą. Kierunki zmian i tak wyznaczy "środowisko".

Czy ktoś Państwa pytał o zdanie?

„M” napisał/a na forum – „debaty powinny dotyczyć określenia możliwości polepszenia warunków pracy szczególnie dla tych, którzy tę naukę tworzą, czyli dla doktorów”

Dlatego wracam do propozycji utworzenia Komitetu. Jeżeli sami nie zadziałamy, możemy być pewni, że zrobi to "środowisko"…

Joanna

Pan dyrektor Marcin Czaja w swojej odpowiedzi dowiódł, że przekręty i fałszowanie stopni i tytułów naukowych jest immanentną cechą pseudonauki polskiej. Link potwierdzający fałszerstwo na UJ http://janstanek.home.pl/Skarga_MNiSzW.pdf. Szkoda, że Kraków to miejsce fałszowania naszej historii.

Powołanie komunistycznych hochsztaplerów do trzech niezależnych zespołów w ramach projektu Ustawa 2.0 jest sprzeczne z obiektywizmem. Szeroka debata na konferencjach i czas (10 minut) zadawania pytań oraz ustawki są typową "pokazówką" komunistyczną. Tak dział aparat propagandy sowieckiej.

Pan ministrze Gowin, jeśli pan chce napisać dobrą Ustawę 2.0, proszę oprzeć się na naukowcach, a nie jak obecnie na anty-naukowcach. Niech pan w swojej koncepcji uwzględni dekomunizację i obniżenie emerytur dla komunistycznych pracowników naukowych, ponieważ oni to również oprawcy i kaci studentów.

Arki

Według profesury to oni sami są środowiskiem. Doktorzy się nie liczą i dlatego głos profesury jest uważany za głos środowiska. Wypada tylko przypomnieć, że przed upadkiem ZSRR i przed reformami w Chinach średnia wieku w tamtych środowiskach czyli szczególnie biuro polityczne i komitet centralny sięgała 75-80 lat. Podobnie w polskiej nauce. Jak można się czegoś pozytywnego spodziewać po starcach ukształtowanych w epoce komunizmu? Trzeba szukać poparcia u polityków lub podważać polskie rozwiązania w organizacjach międzynarodowych i sądach międzynarodowych.

trump

Dostałam list z MNIWS - odpowiedź na Dekalog.

Gdyby ktoś nie zaglądał na główną link do listu - http://habilitacja.eu/phocadownload/dokumenty/odpowiedz_Dekalog.jpg

Według mnie są to jedyne i pewnie ostatnie badania w środowisku. Poza tym mamy dyskusje i debaty opierające się na "wydaje mi się" "moim zdaniem" itd.

Joanna

Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

4.png5.png5.png2.png3.png4.png