Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 81
Wyświetla od 1 do 10 z 82 pozycji.

Ale nikt wszystkich dzików nie wystrzela jak kiloka ma wirusa afrykańskiego pomoru świń. Powietrze jest jak woda.

Jak ktoś nasika do basenu to po całości leci.

?

Studenci odmówili u nas stawienia się na zajęcia stacjonarne i ogłosili strajk. Żądają wprowadzenia na stałe nauczania online. Na jednym z lat przed i po przerwie są udokumentowane przypadki zakażenia Covid.

Ministerstwo nie wyjaśnia czy nauczyciele akademiccy i ci ze szkolnictwa publicznego zaliczani są do tej samej grupy zawodowej. Czy zatem w przypadku obowiązku szczepień dla nauczycieli będą nim objęci także pracownicy szkół wyższych?

Podobno nauczanie stacjonarne powoduje szkody dla kondycji fizycznej i psychicznej u uczniów. Chyba lepiej, niż zakażenia, PIMSy, choroby, wypowiedzenia i strajki kadry, a także trudne do oszacowania następstwa w rodzinie - które dziecko napisze klasówkę czy egzamin z mamą czy tatą na oddziale covidowym? Kształcimy niewrażliwe robocopy?

Muzyka ta promuje instrumenty zamiast ludzi. Podobnie jest z systemem bolońskim nauczania najstarszym w EUROPIE.

Liczy się nauka a nie ludzie.zapewne.

nie instrument

Na koleżankę po stażu spadło tyle zawiści i nienawiści, że zrezygnowała z pracy/habilitacji. Nie MEiN dyktować, kto tu doskonały jest, elyta dawno to ustaliła, gorzej jest tylko z tym, że kiedyś łut szczęścia dawał habilitację i święty spokój, teraz elyta ustala takie reguły niby nieobowiązkowej hab. że nikt się nie wyhabilituje (jakoś nikt nie traktuje tych kryteriów habilitacji jako kryteriów oceny czyli odnośnie do już wyhabilitowanych)

Wyjątki od reguły się zdarzają ale ich jest stosunkowo za dużo.

?

Jak historia uczy to ludzie sami rozwiązują takie problemy mobilności. Nie ma co opłacać Ministerstwa.

?

Jak można trzymać takie zakiszone ogórki czy kapuste na uczelniach jak nie chcą na staż pojechać.

???

Jakaś zalezność społeczna tym reguluje. Ale ludzie na stanowiskach nie mogą byc uzależnieni to wyjdzie prędzej czy póżniej na jaw.

??

Wyświetla od 1 do 10 z 82 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

8.png3.png3.png4.png9.png6.png