Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 5
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Niektórym chodzi o zwiększenie liczby cytowań. Szanse na dostrzeżenie dzieła online są jednak większe. Można uzyskać cytowania np. w Chinach czy Nepalu.

Nie ma potrzeby publikacji na researchgate ani na innym gate. Każdy mający dostęp do tego typu serwisów ściąga, ile wlezie. Jedyna sensowna metoda to publikować w bardzo dobrych wydawnictwach, co pozwala na wykrycie plagiatu

Ludki pomóżcie co? Zdesperowana

Zlikwidować konto i nie produkować się tam.

pisze:

Jak zlikwidować? Trzeba tam mieć w dzisiejszych czadach

Zlikwidować konto i nie produkować się tam.

Witajcie.

Mam pytanie: czy ktoś mi pomoże lub podpowie jak zrobić by ktoś ,( mój wróg) nie widział mnie na researchgate. Przychodzi ogląda i robi coś podobnego. Nie chciałabym by żywił się osobnik moimi pomysłami. Nie robi plagiatów ale czerpie tzw. natchnienia i pomysły. Akurat bym wolała by ta osoba do mnie nie przychodziła i mnie nie śledziła. Czy ktoś może wie jak założyć blokadę takiej osobie?

Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

6.png1.png4.png1.png7.png6.png