Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Na tej stronie antykomuniści ciągle walczą z postkomunistami. Jednak nauka to zbyt poważna sprawa, aby ją pozostawić samopas, ponieważ nauka swoją powagą legitymizuje pewien porządek i system władzy. Komunistom zarzuca się, że promowali w nauce wiernych systemowi a w USA jest dokładnie tak samo. Na szczytach sławy i władzy w nauce są dokładnie wyselekcjonowani ludzie. Jedna ścieżka kariery wyznaczona jest przez popieranie neoliberalnego kapitalizmu, druga polega na popieraniu amerykańskiej polityki zagranicznej a trzecia na popieraniu lewicowych wartości. Po 1989 r. w Polsce również ukształtowały się dwie pierwsze ścieżki kariery a trzecia dopiero z opóźnieniem zyskała na znaczeniu.

Enlightening moment

i jeszcze to: jak Włosi walczą z mafiami akademickimi

https://niezalezna.pl/forum/353348-autor-plag-akademickich-czas-na-polskie-universit-bandita-wlosi-rozwalili-akademickie-mafiepisze:

Nie można otworzyć

https://nfaetyka.wordpress.com/2020/09/23/elity-doktoraty-zatwierdzaly-pop-pzpr-habilitacje-i-profesury-kw-i-kc/

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png2.png1.png6.png2.png6.png