Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 36
Wyświetla od 1 do 10 z 37 pozycji.

Podobno będziemy mieli wspólne ministerstwo naukowców z nauczycielami. Szefem według spekulacji ma być Przemysław Czarnek.

Może ktoś wreszcie zrobi reformę i dekomunizację

Gowin nie będzie się już zajmować szkolnictwem wyższym, a ministerstwo będzie zlikwidowane. Oby jak najszybciej.pisze:

I co połączą nas z MEN?

I co to nam da?

Gowin nie będzie się już zajmować szkolnictwem wyższym, a ministerstwo będzie zlikwidowane. Oby jak najszybciej.

Teraz może być lepiej, skoro pan Gowin ma być wicepremierem. Może w końcu dopilnuje czego trzeba. Najlepiej byłoby zlikwidować te kosztowne procedury zamiast np. zabierać matkom 500 plus

Może ktoś inny coś wie????

http://rmn.org.pl/category/aktualnosci/

Czy ktoś tu z tej Rady Młodych Naukowców zagląda? Czy udzieliłby odpowiedzi co w sprawie habilitacji? Czy Ministerstwo coś zamierza zrobić?

Problem w tym, że 60%-70% obecnych Prof musiałaby odejść z etatu bo nie potrafią robić nauki międzynarodowej. Natomiast część dr około 30% u mnie wylądowałaby na stołkach profesorskich patrząc na dorobek. No i tu jest cały klucz.

Jakie znaczenie mają płace, skoro to środowisko to MAFIA? Zorganizowana mafia, której nikt nie kontroluje, nikt nie wnika w wydawane przez nią decyzje, która może decydować o życiu i śmierci pracowników. Zadarłeś z jednym mafiozem to zadarłeś z całym środowiskiem, które cię zgnoi przy okazji hab. ! Wy tego nie widzicie???pisze:

To prawda. Wszyscy to widzą ale cięcie układów musi wyjść od góry. Góra no cóż niby zrobiła ustawę ale wszyscy i tak robią co chcą. Mało tego była chwila paniki o wszystko do normy wróciło. Zniesienie habilitacji i porządny dorobek powinien decydować o możliwości dostania etatu Prof. Tak jak jest to w normalnych krajach Europejskich i tyle.

Jakie znaczenie mają płace, skoro to środowisko to MAFIA? Zorganizowana mafia, której nikt nie kontroluje, nikt nie wnika w wydawane przez nią decyzje, która może decydować o życiu i śmierci pracowników. Zadarłeś z jednym mafiozem to zadarłeś z całym środowiskiem, które cię zgnoi przy okazji hab. ! Wy tego nie widzicie???

Wyświetla od 1 do 10 z 37 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png7.png5.png4.png5.png