Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 23
Wyświetla od 1 do 10 z 24 pozycji.

[quote=""]Grupa do zalogowania jest po lewej na dole strony.

Pozdrawiampisze:

Dziękuję, dołączę w czwartek (wyjazd). [/quote]

Mi się wydaje, że tu warto razem pracować. Zalozyc temat. Każdy napisze postulat. I warto by można było się gdzieś podpisać. Kolejna grupa do zalogowania. Podczas, gdy część ludzi nie wie o co chodzi chyba nie jest dobrym.pomyslem. Oczywiście to moje zdanie.

Grupa do zalogowania jest po lewej na dole strony.

Pozdrawiampisze:

Dziękuję, dołączę w czwartek (wyjazd).

Grupa do zalogowania jest po lewej na dole strony.

Pozdrawiam

Joanna

https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2306430,Andrzej-Zybertowicz-o-odmowie-przyznania-mu-profesury-to-upadek-standardow

Warto petycje także skierować do Prof. Zybertowicza by wsparł. On chyba wie najlepiej jak to czasem wyglada od środka.

Dobrze dziękujemy i czekamy.

Grupę udostępnię w poniedziałek. W poniedziałek dam też znać na forum co i jak.

Joanna

Również dołączę się do zamkniętej grupy. Jak na razie udało mi się załatwić, że mający umowy dawnego typu nie byli rotowani oraz otrzymują przedłużenia.

Jeżeli powstanie grupa zamknięta to podam imię i nazwisko. Od lat prowadzę pewną trudną sprawę na uczelni i nigdy nie występuję anonimowo. Moja postawa wiele osób dziwi, ale sprawie pomaga, bo decydenci widzą, że nie mają do czynienia z tchórzem lub zwykłym donosicielem. Na tym forum przyjęto konwencję anonimowości, więc się jej trzymam. Chętnie włączę się w prace nad konstruktywną petycją do MNiSW, mam spore doświadczenie i dużo poczynionych obserwacji.

To by grupa musiała się zebrać. Gdzie ta grupa jest? Każdy chce by ktoś inny coś zrobił i każdy ogląda się na kogoś innego. To jest problem nauki polskiej.

pisze:

[/quote]

Może założymy grupę zamkniętą na stronie Fundacji jeśli dr Joanna pozwoli, wypracujemy anonimowo sensowne i konstruktywne stanowisko, a później z podpisami wyślemy do MniSW? [/quote]

Jak można walczyć inaczej niż grupą, skoro wbrew ustawie w statutach 70 procent wszelkich gremiów należy do habilitowanych, a wszyscy kandydaci na rektorów nie chcą ich urazić i w zasadzie żaden, nawet związany z PIS, nie powie głośno: Tak, będę awansował najlepszych na podstawie projektów i publikacji, bo taki jest obowiązujący stan prawny? Habilitowani też są mądrzy, chcą popierać tych, to coś robią, a nie tylko gdzieś sprawują fikcyjne funkcje i zaszczyty i takiej pomocy też trzeba szukać. Oddzielić chwasty od pszenicy

Oj, z tą młodzieżą z tytułem profesora, na dodatek po pięćdziesiątce, to raczej bym uważała...

Natomiast jak najbardziej mogę zrobić zamkniętą grupę dyskusyjną. Tylko czy to ma sens? Nie lepiej, żeby jak najwięcej osób zaangażowało się w pisanie postulatów?

Jeżeli powstaną postulaty, mogę je rozpowszechnić lub można zrobić elektroniczną petycję. pisze:

TO JEST SUPER POMYSŁ!!!! Wspólne postulatu i rozpowszechnienie. Gdzie i.kiedy zaczynamy?

To gdzie zaczynamy?

Wyświetla od 1 do 10 z 24 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png8.png3.png2.png8.png