Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Nie macie żadnych systemów motywacyjnych? na Uniwersytecie Ekonomicznym jednym z są przewidziane nagrody za publikację w journalach wysokopunktowanych. pisze:

Takowe nagrody były (może jeszcze i są) przyznawane na uniwersytecie ekonomicznym (ciekawe czy ten sam uniwersytet mamy na myśli) za określana liczbę uzbieranych punktów. Prowadzilo to do publikacji przez niektóre osoby hurtowych ilosci kiepskich artykułów w niskopunktowanych czasopismach. Potem osobnik taki dostawał nagrodę a potem płacz i niedowierzanie, jak takiemu habilitacje "uwalili", że kiepska... Tzn. nie było rozróżnienia czy zdobyte 100 pkt pochodzi za publikację w 100 punktowym czasopiśmie czy jest wynikiem 20 bardzo podobnych publikacji w lokalnych czasopismach 5-cio punktowych...

Nie macie żadnych systemów motywacyjnych? na Uniwersytecie Ekonomicznym jednym z są przewidziane nagrody za publikację w journalach wysokopunktowanych.

Jakie zatem u Was rozwiązania wdrożono? Podajcie przykłady?

Witajcie a ja mam inne pytanie. Macie jakieś systemy motywacyjne na uczelniach? I jakie one są? Czy ludzie którzy ciężko pracują mają za to dodatkowe wynagrodzenie? No za wydanie publikacji wysokopunktowane? Czy dalej jest tak że jedni sloty za 20 pkt wypełniają a inni pracują za 100 pkt pisząc i dostają tyle samo wynagrodzenia co Ci co wogóle nic nie robią?. Bo mam wrażenie że tutaj u niektórych się nic nie zmienia.

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png8.png6.png3.png6.png