Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 9
Wyświetla od 1 do 10 z 10 pozycji.

Piszcie do prezydenta, masowo piszciepisze:

To nie masowo piszcie bo tu nikt się nie wychyli. Tylko Rady czy Stowarzyszenia mogą pisać bo wtedy jest za dużo ludzi by atakować. I szerszy zasięg. Jeśli młodzi walczyć nie będą to nici z tego....nikt sam w pojedynkę systemu nie pokona

Piszcie do prezydenta, masowo piszcie

No i tyle go czy ja widzieli

Ja też jestem bardzo ciekawa. Jeżeli można, to proszę o więcej informacji.

Joanna

Jako osoba, która odpowiada za złożenie i rozpatrzenie interpelacji w sprawie aktualnie zatrudnionych adiunktów pracujących na nierównych prawach uważam, że należy szukać wsparcia we wszystkich środowiskach, które są gotowe pomócpisze:

Co to za interpelacja? Oooo nic nie wiem ciekawe. Czy jest tu jakiś wątek o tym?

Jako osoba, która odpowiada za złożenie i rozpatrzenie interpelacji w sprawie aktualnie zatrudnionych adiunktów pracujących na nierównych prawach uważam, że należy szukać wsparcia we wszystkich środowiskach, które są gotowe pomóc

A może zacząć czekać na zmiany i narzekać na ich brak i beznadzieję powinniśmy być czynnikiem sprawczym zmian? Nieustanne lobbowanie u posłów (i prezesa PiS) niewiele kosztuje. Sami powiedzcie, czy wolicie siedzieć i psioczyć, czy działać na rzecz zmian.pisze:

Tylko kto jako lider się tego podejmie?

A może zacząć czekać na zmiany i narzekać na ich brak i beznadzieję powinniśmy być czynnikiem sprawczym zmian? Nieustanne lobbowanie u posłów (i prezesa PiS) niewiele kosztuje. Sami powiedzcie, czy wolicie siedzieć i psioczyć, czy działać na rzecz zmian.

NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM NIE MA SZANS. NIE MA ŚCIEŻKI DLA OSÓB NIE ZAINTERESOWANYCH HABILITACJĄ I PODEJMUJE SIĘ USILNE PRÓBY OBEJŚCIA USTAWY 2.0

Czy jest jakaś szansa na zmiany w tym naszym naukowym systemie? Ktoś widzi światełko w tunelu? Czy dalej będziemy tak się męczyć z habilitacja?

Wyświetla od 1 do 10 z 10 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png7.png9.png5.png8.png