Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 1
Wyświetla od 1 do 2 z 2 pozycji.

Czyli nie tylko u nas bagienko

Dzieci bogatych zawsze miały wyższe osiągnięcia edukacyjne od swoich rówieśników z nieuprzywilejowanych środowisk. Teraz wiadomo dlaczego. W 2019 r. ujrzała światło dzienne afera w Stanach Zjednoczonych polegająca na kupowaniu miejsc na prestiżowych uniwersytetach dla swoich dzieci (oskarżonymi nie są naukowcy). Koszty takich usług polegających m.in.na fałszowaniu dokumentów wynosiły średnio 0,5 miliona dolarów. Jedna z metod polegała na wystawianiu rekomendacji dla kandydata jako dobrze zapowiadającego się sportowca, który będzie zdobywał laury dla uniwersytetu. Warto wspomnieć, że potem najlepsze miejsca pracy są zarezerwowane w systemie amerykańskim dla absolwentów amerykańskiej ligi bluszczowej.

underdog

Wyświetla od 1 do 2 z 2 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png9.png4.png9.png4.png