Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 11
Wyświetla od 1 do 10 z 12 pozycji.

Bardzo dziękuję Pani Joanno. Na razie nie skorzystam to moja ciekawość była na

razie.

Mój numer telefonu podany jest na stronie. Myślę, że rozmowa przyniesie więcej korzyści, niż pisanie na Forum.

Joanna

To jeszcze ja przepraszam głośno myślę. Czyli Komisja się nie zmienia tylko zmienia się rada? Jeśli wnioskuję się o inną Radę.

Jak recenzent jest niekompetentny z innej dyscypliny to może tak pozostać? To możliwe?

Pytam bo kolegi odwołanie leży już około chyba 2 lat w CK. I stanęło na tym, że odwołanie wysłał.

Taka Rada Wydziału nie zna odwołania skoro powiela się te same błędy?

Nie nic nie rozumiem. Załóżmy superrecenzent piszę że rzeczywiście doszło do jakiegoś naruszenia. I jest Komisja i są dowody że jeden czy dwóch członków świadomie działa na szkodę. To tych ludzi nie usuwa się z postępowania i nie zastępuje nowymi recenzentami?. Jak kolega miał recenzetke która była nie z dyscypliny i to udowodnił to taka osoba dalej pozostaje w składzie?

Pani Joanno bardzo dziękuję. Myślałam, że superrecenzent rozstrzyga wszystko i musi być z dyscypliy. Czyli trzeba z zakresu prawa prosić superrecenzenta. I wraca na tę samą radę. I jest ta sama Komisja? Nie można szkodliwego członka lub dwóch z komisji usunąć? Jeśli są dowody na niego? Członkowie Komisji nie otrzymują odwołania? Trudne to wszystko. Czyli odwołania się nie udają? Czy ktoś to wygrywa?

Wyświetla od 1 do 10 z 12 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png9.png5.png0.png5.png