Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 13
Wyświetla od 1 do 10 z 14 pozycji.

Neoliberalizm ekonomiczny to w świetle danych empirycznych skompromitowana gałąź nauki. Tymczasem właśnie na neoliberalizmie opierają polskie elity narrację sukcesu Polski w ostatnich 30 latach. Narracja ta jest oparta także na sztucznie wykreowanych fałszywych autorytetach naukowych, które miały system legitymizować. Według postępowych elit "głupi" lud wybrał PIS, podczas gdy lud po prostu zrozumiał po wcześniejszych doświadczeniach, że system nie działa w jego interesie.

Kiedy słyszy się wypowiedzi przytłaczającej większości profesorów europeistyki na temat UE to widać, że są laikami lub chcą zarabiać i dlatego opowiadają to co globalne ośrodki władzy chciałby słyszeć. Tymczasem UE znajduje się w terminalnym kryzysie, z którego nie ma wyjścia. Znajdujemy się na równi pochyłej i możemy tylko patrzeć na zbliżająca się katastrofę. Oczywiście, aby utrzymać etat i zarabiać na grantach należy tego nie widzieć.

Jak u Państwa została rozwiązana kwestia pracowników mianowanych? Wiecie, czy macie pracę?

Globalne anglosaskie imperium zmonopolizowało także naukę, która dostarcza mu legitymizacji. Najpopularniejsze teorie w naukach społecznych wywodzą się ze świata anglosaskiego. Stamtąd pochodzi nieproporcjonalnie duża liczba noblistów i autorytetów nauki. Tam działają fundacje i think tanki wpływające na produkcję naukową. Potem większość naukowców ze strefy wpływów anglosaskich cytuje tamtejsze teksty naukowe. Co prawda można w opozycji do anglosaskiej nauki nawet dojść do stanowiska profesora w Europie, ale nadzwyczajnej kariery się nie zrobi.

Straszne;(

Gates jest mocno zaangażowany finansowo w przemysł farmaceutyczny. To wyjaśnia jego zatroskanie o stan zdrowia populacji.

Bill Gates... myślałam, że depopulacja i jego zamiary to tworzona fikcja.

Moze za mało wydaje się na ochronę przed bałąganem. Bez osłony nikt nie ma szans. Moze o to chodzi aby w odpowiednim momencie ze sceny spychać ludzi.

Dr Anthony Fauci to immunolog sprawujący wysokie funkcje w USA, poprawiający Trumpa, podobno najbardziej wpływowy lekarz w USA. Okazuje się, że jest on powiązany z Bilem Gatesem poprzez finansowanie swoich przedsięwzięć. Gates natomiast jest gorącym zwolennikiem depopulacji Ziemi a nawet chipowania ludzi. Powstaje pytanie jaki wpływ mają pieniądze Gatesa na poglądy Fauci w kwestii COVID-19? Kiedy wskazano, że lek na malarię zwalcza COVID-19, Fauci strasząc epidemią powiedział, że bez dłuższych badań nie można niczego stwierdzić.

Może pęknie bańka spekulacyjna na nieruchomościach i w końcu będzie taniej.

Wyświetla od 1 do 10 z 14 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

6.png1.png4.png0.png0.png7.png