Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 11
Wyświetla od 1 do 10 z 12 pozycji.

Jak u Państwa została rozwiązana kwestia pracowników mianowanych? Wiecie, czy macie pracę?

Globalne anglosaskie imperium zmonopolizowało także naukę, która dostarcza mu legitymizacji. Najpopularniejsze teorie w naukach społecznych wywodzą się ze świata anglosaskiego. Stamtąd pochodzi nieproporcjonalnie duża liczba noblistów i autorytetów nauki. Tam działają fundacje i think tanki wpływające na produkcję naukową. Potem większość naukowców ze strefy wpływów anglosaskich cytuje tamtejsze teksty naukowe. Co prawda można w opozycji do anglosaskiej nauki nawet dojść do stanowiska profesora w Europie, ale nadzwyczajnej kariery się nie zrobi.

Straszne;(

Gates jest mocno zaangażowany finansowo w przemysł farmaceutyczny. To wyjaśnia jego zatroskanie o stan zdrowia populacji.

Bill Gates... myślałam, że depopulacja i jego zamiary to tworzona fikcja.

Moze za mało wydaje się na ochronę przed bałąganem. Bez osłony nikt nie ma szans. Moze o to chodzi aby w odpowiednim momencie ze sceny spychać ludzi.

Dr Anthony Fauci to immunolog sprawujący wysokie funkcje w USA, poprawiający Trumpa, podobno najbardziej wpływowy lekarz w USA. Okazuje się, że jest on powiązany z Bilem Gatesem poprzez finansowanie swoich przedsięwzięć. Gates natomiast jest gorącym zwolennikiem depopulacji Ziemi a nawet chipowania ludzi. Powstaje pytanie jaki wpływ mają pieniądze Gatesa na poglądy Fauci w kwestii COVID-19? Kiedy wskazano, że lek na malarię zwalcza COVID-19, Fauci strasząc epidemią powiedział, że bez dłuższych badań nie można niczego stwierdzić.

Może pęknie bańka spekulacyjna na nieruchomościach i w końcu będzie taniej.

Przez tyle lat nam wmawiali że ekonomia się liczy a tu taki wirus raczej nie naturalny przekręcił wszystko do góry nogami. Lepiej wierzyć w bajki np. Andersena niż w informacje z róznych mediów.

Jeszcze trzeba wspomnieć o think tankach finansowanych przez prywatne źródła, która tworzą iluzję wiedzy eksperckiej na najwyższym poziomie. Najlepszym przykładem są tutaj think tanki promujące globalny wolny rynek finansowane przez miliarderów. Szef jednego z nich zasugerował, że jeżeli Polska będzie współpracowała z USA to czeka ja odnowienie mocarstwowości poprzez przewodnictwo na obszarze międzymorza. Niektórzy polscy politycy łyknęli to. Tymczasem jeżeli poszperamy w Internecie to okazuje się, że think tank ma powiązania z wywiadami a zatem jednym z jego celów jest urabianie opinii publicznej.

Wyświetla od 1 do 10 z 12 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png4.png0.png8.png2.png4.png