Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 35
Wyświetla od 1 do 10 z 36 pozycji.

Dziwne i niebezpieczne dla zdrowia jest to ze ludzie słuchają nakazów z mediów bez żadnego potwierdzenia czy to aby jest prawda co podają.

U mnie jeden prof. uczepił się studentki, która się poskarżyła władzom uczelni. Miał szczęście, że nie podała sprawy do sądu, ale sam się zwolnił. Wcześniej na obronie robił studentkom zdjęcia podczas przygotowań do odpowiedzi. Problem polega na tym, że fotografował części ciała widoczne pod blatem stolika.

No właśnie, musimy szczególnie dbać o naszych belwederskich i nie dopuszczać ich do kontaktów z innymi pracownikami i studentami, bo mogą nam szybko zejść z tego świata i uczelnie stracą uprawnienia habilitacyjne.

No i kto wtedy będzie nam pisał jadowite recenzje nie na temat, rzucał wredne komentarze i tępił w pracy po to, żeby wcisnąć na te stanowiska swoich ulubieńców? To byłaby strata niewyobrażalna.pisze:

To już seks-afer też nie będzie (?!)

Tak, tak, a polski rząd specjalnie zamknął granicę, żeby uniemożliwić Polkom dokonywanie aborcji za granicą.

prof. Didier Raoult z Francji po Chińczykach i lekarzu z USA stwierdził nadzwyczajną skuteczność leków na malarię w leczeniu zakażonych wirusem Covid-19. Rząd francuski niby przyznał mu rację, ale w praktyce zakazał szerszego stosowania leku. W sytuacji kiedy rządy odmawiają leczenia skutecznymi lekami rzeczywiście można się zacząć bać. Zwolennicy teorii spiskowych mają na ten temat swoje teorie, np. wobec upadku UE trzeba znaleźć uzasadnienie dla zniesienia gotówki, która przenosi wirusa. Pozwoliłoby to powstrzymać upadek UE o kilka lat.

jeszcze żywy

No właśnie, musimy szczególnie dbać o naszych belwederskich i nie dopuszczać ich do kontaktów z innymi pracownikami i studentami, bo mogą nam szybko zejść z tego świata i uczelnie stracą uprawnienia habilitacyjne.

No i kto wtedy będzie nam pisał jadowite recenzje nie na temat, rzucał wredne komentarze i tępił w pracy po to, żeby wcisnąć na te stanowiska swoich ulubieńców? To byłaby strata niewyobrażalna.

Wirus doprowadzi do tego, czego Gowin nie zdążył: Młodzi będą prowadzić ambitne zajęcia, studenci będą mogli pisać prace, u kogo chcą, Senaty nie będą składać się wyłącznie z habilitowanych i uchwalą ludzkie przepisy, nikt nie będzie narzucony na okładce, bo osobiste rozmowy są ograniczone, a telefoniczne można nagrać, młodzi zreformują skostniałe programy nauczania porozumiewając się wirtualnie, wybiorą dyrektorów bez habilitacji, aby oceniali pracownika nie za tytuły, tylko za faktyczne osiągnięcia... i wtedy się okazało, że zadzwonił budzik i mam zajęcia online

Wirus korona przyspieszy cyfryzację społeczeństw. Należy się spodziewać m.in. zniesienia gotówki, upadku małych tradycyjnych biznesów na rzecz posługujących się pracą zdalną samozatrudnionych a nawet prób chipowania ludzi. Naukowcy w tej sytuacji będą należeć do najbardziej poszkodowanych z powodu e-learningu. Po co dzielić ludzi na grupy skoro można zlecić jednemu wykładowcy obsłużenie zbiorowo wszystkich. Po co wydawać ogromne pieniądze na infrastrukturę i jej utrzymanie? Ciekawe czy rząd powróci do pomysłu konsolidacji sektora uczelni wyższych w celu obniżenia kosztów w sytuacji lawinowo rosnącego deficytu budżetowego?

Senaty wymrą

W zw. z koroną trzeba będzie chronić profesorów w wieku 60+. Co to oznacza dla funkcjonowania całego środowiska?

Wyświetla od 1 do 10 z 36 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png1.png9.png6.png7.png0.png