Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 58
Wyświetla od 1 do 10 z 59 pozycji.

Na razie pokłosiem wirusa będą próby chipowania ludzi. Są już urządzenia wszczepiane pod skórę pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym badające w czasie rzeczywistym obecność koronawirusa. Oczywiście urządzenia maja więcej funkcji, np. geolokalizacja. W ten sposób teorie spiskowe zostają pozytywnie zweryfikowane. Tylko od ludzi zależy czy zbuntują się przeciwko próbom założenia im elektronicznej smyczy. Jednak przymus będzie polegał na braku możliwości wejścia do wielu budynków w przypadku braku weryfikacji stanu zdrowia.

Czyli w Stanach Zjednoczonych od jesieni dalej online zajęcia? Ciekawe. U nas też przypuszczam tam będzie.

dr Hubert Czerniak właśnie dostał od swoich kolegów lekarzy wyrok dwóch lat zawieszenia prawa do wykonywania zawodu za kwestionowanie kalendarza szczepień. Nie miało miejsca kwestionowanie potrzeby szczepień, ale terminów.

W kwestii ewentualnego obowiązku szczepień przeciwko koronawirusowi może być podobnie. Kwestionujących potrzebę szczepień będzie można łatwo zastraszyć wyrokami. W przypadku lekarzy i naukowców wyrok oznacza przynajmniej czasowy zakaz wykonywania zawodu.

Mamy kilka dni do terminu 24 maja i jednocześnie zaczął się gorący okres zaliczeń. Tymczasem nikt się nie kwapi z określeniem co dalej. To wprowadza niepewność. Czy załatwiać zaliczenia online, czy czekać na przywrócenie zajęć?

W Kalifornii właśnie ogłoszono dalsze zajęcia online od jesieni w skali całego stanu. Zwolnienia mogą dotyczyć tylko wybranych przedmiotów związanych z medycyną czy biotechnologią.

To jakiś nowy sposób komunikacji: IP numer z jednej strony a kontroler zabunkrowany z drugiej. Ciężko to nawet nazwać.

Praca online nie jest anonimowa

Anonimowa praca, potem anonimowe wojsko i w końcu anonimowi sąsiedzi. No i można roić co się chce.

I tak wychowani w tłumie wykiwają mało-zaludnione rejony niezależnie od systemu szkolnictwa i nauki.

Widać ze edukacja jest szkodliwa społecznie.

Wyświetla od 1 do 10 z 59 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png4.png9.png8.png7.png2.png