Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 58
Wyświetla od 21 do 30 z 59 pozycji.

Firmy Google i Apple przygotowują narzędzia do śledzenia kontaktów społecznych ludzi zakażonych koronawirusem. Pierwszy element systemu będzie gotowy w maju 2020. Potem będzie wdrażane śledzenia za pomocą Bluetooth.

Mamy w Polsce Aganistan i tyle. Pomieszxana nacja nie dogada się.

Autorytety medyczne zaczynają mówić o braku możliwości powrotu do normalności bez szczepień na masową skalę. Kto się nie zaszczepi może być uważany za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i w konsekwencji narażony na pewne sankcje. Aby cały ten system "ochrony" ludzi kontrolować, trzeba by wszczepić chipy wszystkim i na zasadzie geolokalizacji uzyskiwać dane. Już obecnie zakażeni w nielicznych państwach zostali prawnie przywiązani do swoich komórek w celu kontrolowania ich ruchów.

Dziwne i niebezpieczne dla zdrowia jest to ze ludzie słuchają nakazów z mediów bez żadnego potwierdzenia czy to aby jest prawda co podają.

U mnie jeden prof. uczepił się studentki, która się poskarżyła władzom uczelni. Miał szczęście, że nie podała sprawy do sądu, ale sam się zwolnił. Wcześniej na obronie robił studentkom zdjęcia podczas przygotowań do odpowiedzi. Problem polega na tym, że fotografował części ciała widoczne pod blatem stolika.

No właśnie, musimy szczególnie dbać o naszych belwederskich i nie dopuszczać ich do kontaktów z innymi pracownikami i studentami, bo mogą nam szybko zejść z tego świata i uczelnie stracą uprawnienia habilitacyjne.

No i kto wtedy będzie nam pisał jadowite recenzje nie na temat, rzucał wredne komentarze i tępił w pracy po to, żeby wcisnąć na te stanowiska swoich ulubieńców? To byłaby strata niewyobrażalna.pisze:

To już seks-afer też nie będzie (?!)

Tak, tak, a polski rząd specjalnie zamknął granicę, żeby uniemożliwić Polkom dokonywanie aborcji za granicą.

prof. Didier Raoult z Francji po Chińczykach i lekarzu z USA stwierdził nadzwyczajną skuteczność leków na malarię w leczeniu zakażonych wirusem Covid-19. Rząd francuski niby przyznał mu rację, ale w praktyce zakazał szerszego stosowania leku. W sytuacji kiedy rządy odmawiają leczenia skutecznymi lekami rzeczywiście można się zacząć bać. Zwolennicy teorii spiskowych mają na ten temat swoje teorie, np. wobec upadku UE trzeba znaleźć uzasadnienie dla zniesienia gotówki, która przenosi wirusa. Pozwoliłoby to powstrzymać upadek UE o kilka lat.

jeszcze żywy

No właśnie, musimy szczególnie dbać o naszych belwederskich i nie dopuszczać ich do kontaktów z innymi pracownikami i studentami, bo mogą nam szybko zejść z tego świata i uczelnie stracą uprawnienia habilitacyjne.

No i kto wtedy będzie nam pisał jadowite recenzje nie na temat, rzucał wredne komentarze i tępił w pracy po to, żeby wcisnąć na te stanowiska swoich ulubieńców? To byłaby strata niewyobrażalna.

Wirus doprowadzi do tego, czego Gowin nie zdążył: Młodzi będą prowadzić ambitne zajęcia, studenci będą mogli pisać prace, u kogo chcą, Senaty nie będą składać się wyłącznie z habilitowanych i uchwalą ludzkie przepisy, nikt nie będzie narzucony na okładce, bo osobiste rozmowy są ograniczone, a telefoniczne można nagrać, młodzi zreformują skostniałe programy nauczania porozumiewając się wirtualnie, wybiorą dyrektorów bez habilitacji, aby oceniali pracownika nie za tytuły, tylko za faktyczne osiągnięcia... i wtedy się okazało, że zadzwonił budzik i mam zajęcia online

Wyświetla od 21 do 30 z 59 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png4.png0.png8.png2.png0.png