Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 8
Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Rządzących jest mniej niż poddanych.

Biochemik, Judy Mikovits,autorka publikacji w periodyku Science, stwierdziła, że w procesie tworzenia szczepionek biorą udział tkanki zwierząt i stąd może pochodzić skażenie szczepionek wirusami. U myszy taki wirus może być uśpiony a u człowieka się uaktywnia i wywołuje choroby. W wywiadzie opublikowanym na you tube stwierdziła, że 25 milionów amerykanów cierpi z powodu skażonych wirusami szczepionek. W 2011 r. została wywleczona z domu i zatrzymana. Powiedziano jej, że może odzyskać swoje dawne życie pod warunkiem zaprzeczenia wcześniejszym wynikom badań. Po odmowie została natychmiastowo wyrzucona z pracy i nigdy już nie wróciła do pracy jako naukowiec.

https://www.youtube.com/watch?v=ZXgit2BuegY

<a href=https://loveawake.ru>?????????? Trilofo. ???? ????????? Trilofo ?????????, ??? ???????????, ??? ????????? ?????????.</a>

<a href=https://loveawake.ru>Dating sex</a>

<wordes>Dating sex,dating site,znakomstva,speed dating,free dating,dating service,online dating,internet dating</wordes>

AlbinaAntew

U nas represje obejmują tych, którzy chcą przeforsować korzystne dla habilitantów zapisy ustawy. Na przykład wprowadza się kryteria oceny nie wynikające z ustawy, które spełniają tylko profesorowie, a osoby, które mają inne zdanie, nie mają żadnego wsparcia tzw. elity

Powstała współcześnie sieć organizacji pozarządowych monitorujących sieć w poszukiwaniu nieprawomyślności znanych osobistości a zatem naukowcy są pod szczególnym nadzorem. Okazuje się jednak, że na wybryki mogą sobie pozwalać lewicujący naukowcy a zwolennicy prawicy kończą z doniesieniami do komisji dyscyplinarnych uczelni a nawet do prokuratury. Ponadto rozpętuje się przeciwko nieprawomyślnym nagonki medialne. Wystarczy jednak sprawdzić źródła finansowania tych pozarządowych organizacji oraz właścicieli gazet, aby ustalić kto za tym stoi. Trzecia możliwość to zablokowanie awansu naukowego za poglądy. Tutaj wszystko odbywa się po cichu, bez podania oficjalnego powodu.

Prof. Raźny nie akceptuje amerykańskiej polityki wobec Rosji, która wyznacza zachowania Polski na arenie międzynarodowej. Pod pretekstem przekroczenia wieku emerytalnego wyleciała z uczelni.

Powstaje pytanie czy feministyczne profesorki przedstawiają także tradycyjny model rodziny jako jedną z opcji. Czy w ich sylabusach jest chociaż jeden wykład z punktu widzenia tradycjonalistów?

Tyle, że wykład służy przekazaniu wiedzy a nie jest miejscem przedstawiania poglądów nawet jeśli jest się socjologiem. Przedstawienie chrześcijańskiego modelu rodziny przy braku innych modeli jest narzucaniem światopoglądu, w dodatku obcego kulturze słowiańkiej. W końcu chrześcijaństwo zostało wprowadzone "mieczem" na nasze ziemie w wiekach średnich i nic dobrego nie przyniosło nam.

Mokosz

Student doniósł na prof. Budzyńską, która opowiadała się na wykładach za tradycyjnym modelem rodziny. Uczelnia wszczęła postępowanie dyscyplinarne. Na Zachodzie prof. Regnerus w analogicznej sytuacji wybronił się przed komisją dyscyplinarną. Musiał udowadniać, że prowadził badania zgodnie z zasadami a pomimo tego wyniki nie były zgodne z poglądami lewicy. Dopuszczane są w tym temacie tylko lewicowe poglądy.

wolnomyśliciel

Wyświetla od 1 do 9 z 9 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

6.png1.png2.png7.png1.png0.png