Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

prof. Modzelewski nazwał Amerykanów "prostakami" a zasiada on w Narodowej Radzie Rozwoju przy prezydencie, gdzie takie poglądy są niedopuszczalne. Nawet media odnotowały nieprawomyślność profesora. Teraz obserwujmy czy prof. wyleci z Rady za poglądy.

Najwięksi "naukowcy" sprzęgają działalność polityczną i propagandową z naukową i to dopiero napędza karierę. Ci, którzy starają się po prostu robić dobrze swoje, okupują doły hierarchii.

Dla mnie w naukach społecznych ocena wartości tekstu jest mało możliwa (nie biorę tutaj pod uwagę analiz badań ankietowych). Niektórzy luminarze nauki piszą ciągle teksty popierające wspaniałość Unii Europejskiej i za to zbierają laury. Tymczasem ta organizacja znajduje się w terminalnym kryzysie. Ale co to ma do rzeczy?

https://blogjw.wordpress.com/2019/12/15/krytyke-patologii-trzeba-zaczac-od-wlasnego-srodowiska/

Ewa

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png5.png2.png5.png2.png4.png