Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Wiceminister w rządzie „Na coś ludzie muszą umierać”.

Od 2013 r. długość życia Polaków przestała rosnąć, a w 2017 r. po raz pierwszy zaczęła maleć. Dla ludu jest proste wytłumaczenie - alkohol. A gdzie analiza ciężkich warunków życia od lat 90 XX w. związanych z bezrobociem i biedą, gdzie są badania nad pestycydami i innymi chemikaliami, ile zgonów powodowała niewydolna służba zdrowia (np. poprzez brak pieniędzy na badania diagnostyczne)? Czym jest spowodowana epidemia nowotworów? Co na to mainstream nauki?

To takie spektakularne jak ktoś nagle umiera w specjalnych okolicznościach. Jednak większość naukowców gnębionych przez system umiera przedwcześnie, powoli, bez rozgłosu. Liczy się zatem liczba nieprzeżytych lat, a ta jest ogromna, ponieważ w tym toksycznym zawodzie ludzie nie żyją normalnie, na luzie, w poczucie sukcesu zawodowego, jak np. informatycy czy piłkarze.

nie-leming

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

6.png1.png3.png9.png6.png0.png