Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 20
Wyświetla od 1 do 10 z 21 pozycji.

Jak podaje wpolityce.pl: Zawieszenie naukowca było możliwe dzięki Konstytucji dla Nauki, czyli ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, której wprowadzenie w obecnym kształcie przeforsował minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Podstawą prawną działań uczelni wobec prof. Nalaskowskiego jest przepis art. 302 ust. 1 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Więcej: https://wpolityce.pl/polityka/463387-ujawniamy-szczegoly-decyzji-umk-ws-prof-nalaskowskiego

Stara gwardia się trzyma. Jest jeden profesor, który został obsadzony w funkcji, prawie go u nas zaszczuli i zjedli, a razem z nim tych, którzy śmieli z nim rozmawiać. Po 30 latach obalenia komunizmu dzięki utrzymaniu habilitacji stara gwardia trzyma się stołków i otrzymuje przedłużenia, kopiąc i plując nadal na opozycję, której wtedy wiele groziło (w przeciwieństwie do dziś), a płaci za etaty towarzyszy nieświadomy Naród.

Wiem, że pani Joanna ma swoje porachunki z Nalaskowskim, ale nie zmienia to faktu, że:

Rektor UMK w Toruniu zawiesza Nalaskowskiego za felieton o LGBT: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/463283-prof-nalaskowski-zawieszony-za-felieton-o-lgbt-w-sieci

Dr hab. Migalski: Trzeba tam iść, pluć w twarz „dziennikarzom” TVP i zwracać się bezpośrednio do wyborców

https://wpolityce.pl/polityka/462708-politycy-po-chca-pluc-w-twarz-dziennikarzom-tvp

Podobno Kaczyński promuje plebs według jednego luminarza polskiej nauki. Jednak środowisko komunistycznej profesury rekrutuje się głównie z ludu. Porobili kariery z niczego w zamian za wierność nowej władzy. Zapomnieli szybko o swoim pochodzeniu i teraz gardzą rodzicami i dziadkami.

Towarzysze zarobili miliony po 1989 r. będąc wieloetatowcami na stanowiskach profesorskich. Teraz używają życia na wysokich emeryturach popijając szampana. Młodsi za śmieszne pieniądze będą się użerać z reformą Gowina usiłując dorównać zachodowi.

Przy pisaniu patentu obowiązuje zasada nie atakowania odkryć poprzedników bo w danym momencie robili co mogli. Pokolenie towarzyszy jest już na emeryturze i nie wiadomo do kogo ta mowa.

Za politykę brały się też feministyczne profesorki opowiadając zupełne głupoty z ideologicznym zacięciem. Za jakie osiągnięcia dostały stopnie naukowe?

Wyświetla od 1 do 10 z 21 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png8.png0.png7.png3.png3.png