Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 28
Wyświetla od 21 do 29 z 29 pozycji.

dr Maciej Borkowski - zapamiętajcie to nazwisko, ten człowiek bardzo chce zrobić karierę

https://www.tvp.info/44042163/nienawistne-wpisy-doktora-z-uam-pisze-o-pisbolszewii-i-pincetplusach

Jak oni takie rzeczy wygadują/wypisują publicznie, to co wygadują na zajęciach ze studentami, gdy nie ma kamer ani dziennikarzy??!!

Pojawiły się kolejne autorytatywne wypowiedzi profesury na tematy nie obejmujące ich wąskich specjalizacji naukowych, a nawet tematy w których są zupełnie zieloni. To jedna z bolączek polskiej nauki. Po habilitacji stajesz się źródłem wszechwiedzy. Zatytułowanie kogoś prof. upoważnia go do pogawędek na każdy temat.

Towarzysze szukali nowej drogi po 1989 r. Profesura zazwyczaj przeszła na pozycje oświeconych Europejczyków z unijnej elity i szermierzy demokracji. Oczywiście gdyby tutaj wkroczyli Rosjanie towarzysze przypomnieliby sobie o starych więziach. Na tym polega recepta na sukces. Trzeba być elastycznym. Zresztą w Polsce powiatowej lokalni towarzysze po 1989 r. nagminnie przylegli do Kościoła Katolickiego, aby nie odstawać i pozostać częścią lokalnej społeczności (tzw. praktykujący niewierzący).

Profesor Uniwersytetu Warszawskiego Jacek Kochanowski, postanowił w skandaliczny sposób obrazić 15-letniego Jacka Baryłę, który z krzyżem w ręku próbował zatrzymać marsz LGBT w Płocku. Nazwał chłopca „po##bem z krzyżem”

Rektor UAM oskarża Kościół: Hierarchowie w sporach ideologicznych wokół LGBT używają mowy nienawiści

https://wpolityce.pl/polityka/459080-rektor-uam-oskarza-kosciol-o-uzywanie-mowy-nienawisci

Kiedy ktoś się zorientuje, że na uczelniach odbywa się indoktrynacja młodych ludzi? Towarzysze żadnej nauki nie uprawiają, oni piorą mózgi młodemu pokoleniu i to jest ich główne zadanie.

brent

Wyświetla od 21 do 29 z 29 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

4.png9.png3.png9.png8.png7.png