Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Maila odebrałam i to by było na tyle:) Mam wakacje! Będą jednak i tacy (myślę, że większość), którzy dostosują się do poleceń dyrekcji:))

Ewa

Pan feudalny każe, chłop pańszczyźniany musi. Macie obowiązek odbierać maile w czasie urlopu?

Niech odwołają oficjalnie z urlopu! Mnie odwołali na jeden dzień, ale powiedzieli, że pieniędzy nie dostanę za ten dzień.

U nas stosuje się praktyki wywierania presji i nacisku na pracownika w okresie urlopowym... W połowie lipca otrzymalismy od dyrekcji (głównodowodzący ukrywa się pod podpisem Dyrekcja Instututu) maila (priorytet bardzo wysoki!) z prośbą o przesłanie w trybie nieprzekraczalnym do 22 lipca listy dorobku naukowego (również publikacji będących w druku) oraz planów związanych z aplikowaniem o granty (tematyka, instytucja, termin etc.). Drugiego maila (tym razem to już jest niekwestionowany majstersztyk "Dyrekcji Instytutu") dostalismy 22 lipca (sic!) również z prośbą o pilne odesłanie w terminie nieprzekraczalnym (tj. do 20 sierpnia; pisane dużą, pogrubioną czcionką z dodatkowym podkreśleniem!) wypełnionych kart przedmiotów w ilości 6-8 (tradycyjnie już m.in. przedmiotów nowych). Muszę nadmienić, że większość z nas w okresie, w którym przyszły w/w maile jest po prostu na zaplanowanym i zasłużonym urlopie!

Ewa

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png6.png4.png1.png2.png4.png