Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Do Czarna mamba straszne

Jaki film?

Obejrzałem film i cieszę się, że nie jestem już częścią tego środowiska i całej tej sitwie tytularno-awansowo-uczelnianej mogę powiedzieć: pie*cie się!!

Nic się nie zmieni tak długo jak będzie istnieć hab. i belwederskość. Akademickie bandy nie dopuszczą do zmian. Szkoda życia.

UE jest winna Pani sytuacji. To oni poprzez "wolnorynkowe reformy" doprowadzili do katastrofy demograficznej i walki o przetrwanie na uczelniach wszelkimi metodami. Miejsc pracy nie ma i nie będzie, ponieważ nie ma młodzieży.

właśnie ze zgrozą obejrzałam reportaż o pani Joannie...cóż mogę powiedzieć, szczerze współczuję...ja co prawda habilitację mam, ale co mi z tego, skoro i tak moi prześladowcy wyrzucili mnie z pracy. podobnie jak pani Joanna, potrafiłam mieć przy ocenie pracowniczej 800-900 punktów, gdy maximum wynosiło 160, a wielu "wybitnych" nie osiągnęło minimum 90. co z tego, że wytoczyłam proces w sądzie pracy, ale terminy są na przyszłe stulecie, a w między czasie zostałam oskarżona o zniesławienie...to beton, którego nie da się niczym skruszyć...po latach nauki i pracy, mam blisko 100 artykułów naukowych na koncie, ale dla pracodawcy w Biedrze nie mam doświadczenia, ot takie życie

czarna mamba

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png5.png2.png0.png7.png2.png