Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Ja się przewrotnie cieszę, że Zybertowiczowi zablokowano profesurę. Jest nawet złośliwie co świętować, chociaż akurat jestem zwolennikiem części jego poglądów. PIS mógł przeprowadzić gruntowną reformę, ale zablokowano ją od wewnątrz. Teraz narzekają na zły system broniąc Zybertowicza. "Upadek standardów" trzeba było zauważyć wcześniej. Jednak jeden z czołowych polityków-naukowców partii rządzącej powiedział o projekcie ustawiy Gowina "nic o tym nie wiemy".

Nie chodzi o to, że to są komuchy, ale o to, że młodzi są lepsi a blokady tworzą słabsi. Im najlepsze lata życia zabrała komuna poprzez trzymanie ich w kraju bez dostępu do zachodniego świata. Języki znają słabo. Ich prace habilitacyjne zostały napisane zazwyczaj na podstawie przestarzałej i traktowanej wybiórczo literatury. Kiedy wchodziła komputeryzacja pytali się sekretarek o podział godzin, bo nie było na papierze.

ehehe

To chichot historii, że młodzi, kształceni na zachodniej literaturze, podróżujący po świecie, współpracujący z zagranicznymi ośrodkami ubiegają się u tych starych komunistycznych kolaborantów o uznanie i stwierdzenie, że ich praca naukowa jest "znacząca".

Towarzysze z PZPR, którzy tak pysznie zadekowali się na uczelniach na pewno świętują, bo są nietykalni. A przy próbach reform krzyczą: "autonomia! autonomia!"

https://blogjw.wordpress.com/2019/06/04/pzpr-przewodzila-sb-ochraniala-ormo-czuwalo-a-iii-rp-to-docenia-splaca-dlug-wdziecznosci/

sceptyk

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

6.png3.png6.png6.png4.png5.png