Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 3
Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Minęła niesławna rocznica 4 czerwca - początek tragedii dla milionów Polaków z powodu "reform" wolnorynkowych. Polacy myśleli o nagłym wzroście poziomu życia w wyniku integracji z Zachodem a dostali bezrobocie i biedę. Było tak źle, że w latach 90 XX w. jedną z głównych pozycji eksportowych Polski stanowiły kobiety, które spotkało upodlenie z powodu niewolniczej pracy po 16 godzin na dobę jako pomoc domowa lub jeszcze gorzej w innych przybytkach. Teraz wypasione unijne elity dziwią się, że zwyciężył PIS a na Węgrzech Fidesz.

Włochy jako bankrut nadal chcą uchwalać wysokie deficyty budżetowe a wicepremier Salvini grozi stworzeniem nowej waluty równoległej do euro. Salvini powiedział kilka miesięcy temu, że "EU can go fuck itself".

Komisja Europejska ma nałożyć wysokie kary za uchwalenie deficytu budżetowego. Trwa próba sił.

Gdzie są informacje na ten temat ze strony proeuropejskiej części profesury? Lepiej płynąć z prądem i zgarniać kasę jak długo się da.

Jestem wyraźnie rozbawiony utyskiwaniem oświeconych Europejczyków po wyborach na to, że ciemnogród, zaścianek, prostacy i buce wygrali w Polsce. Szerzą się niewybredne komentarze pod adresem "PISowskiego narodu" ze strony celebryckiej elity. A gdzie szacunek dla elektoratu? Gdzie poszanowanie zasad demokracji?

Europa skręca w prawo a lewicowe elity krytykują swojego bożka czyli demokrację. Koniec projektu europejskiego coraz bliższy.

nie-leming

Wybory do Parlamentu Europejskiego wygrały w Wielkiej Brytanii, Włoszech i Francji partie antysystemowe. To było wotum nieufności wobec elit krajowych. Dalsze pogorszenie sytuacji gospodarczej będzie skutkowało obaleniem dotychczasowego systemu partyjnego w wielu państwach i ruchy odśrodkowe w ramach UE. Koniec organizacji jest przesądzony. Matteo Salvini, wicepremier Włoch, w zasadzie dąży do wyjścia ze strefy euro i likwidacji UE.

Oczywiście wśród naukowców biorących granty unijne niczego na ten temat oficjalnie się nie mówi.

nie-leming

Wyświetla od 1 do 4 z 4 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

4.png7.png6.png1.png5.png0.png