Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 9
Wyświetla od 1 do 10 z 10 pozycji.

Ooo nie wiedziałam ...w każdej nauce wyrastają kwiaty i chwast

Papież Benedykt należy do tradycjonalistów Kościoła a to jest nie w smak postępowym teologom wichrzycielom, którzy się rozmnożyli także na uniwersytetach od lat 60 XX w. Benedykt stwierdza, że to właśnie szatańskie próby unowocześnienia wiary przez tych teologów stały się jedną z przyczyn obecnego kryzysu wiary. Jego "zachowawcze" słowa mogą być cenzurowane w mediach społecznościowych a nawet uniemożliwiono mu wygłoszenie wykładu na uniwersytecie La Sapienza w 2008 r.

I tak i nie. Tylko nie wiem czy z ekonomistą rozmawiam. Bo ten może coś więcej by zobaczył. Z boku to może i tak

Neoliberalny kapitalizm opiera się na behawioryzmie w zakresie zachowań ludzkich a zatem niczego nowego nie odkryto.

W ekonomii jest nurt na ekonomii behawioralną:) Nobel za 2017!!!

Philippe de Villiers, polityk francuski, tak powiedział o nauce zachodniej:

„Naukowcy są ciekawi, ale nie lekkomyślni, nie chcą stracić pracy, kontraktów ani wydawców. Ponieważ instytucje zakazują odważnych badań, uniwersytety stały się sanktuarium, w którym mieści się mit".

Na potwierdzenie jego słów wystarczy wskazać, że poważniejsza kariera naukowa jest niemożliwa w ekonomii bez popierania neoliberalnego kapitalizmu a w naukach społecznych i politycznych bez popierania Unii Europejskiej, nie mówiąc już o sprzeciwie wobec programu lewicy, który może skutkować relegacją z uczelni.

Korekta

www.religie.424.pl

www.religia.424.pl

O to jak rewolucyjne poglądy Razingera reagowali ówcześni Prof. W habilitacji rzecz jasna. Na szczęście wyrwał ją obcęgami

Tytuł artykułu: Zdecydowanie popieram zniesienie habilitacji. www.polskieradio.pl

O mały włos jeden z najbardziej znanych i uznanych teologów na świecie nie miałby habilitacji. Warto przeczytać...

Wyświetla od 1 do 10 z 10 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png2.png1.png6.png1.png9.png