Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Wieści są takie, że książki wstecznie mają punktację nową a artykuły w bazach Scopus lub WoS nie. Płakać się CHCE albo wszystko albo nic.

Czy są jakieś nowe wieści?

No to jest cyrk i to niezły ?nie wiem co z tym zrobić. Im się nie dziwię bo mają wytyczne tylko to jest absurd. I goni absurdem

U mnie jest to samo, pani uwzględniła mi punkty jako listę ministerialna, a nie jako Scopus, mimo że to zgłaszałam. Podobno nie ma innej opcji. W Scopus czasopismo zawsze było.

Witam, ufam że ktoś mądry to przeczyta kto ma dojście do Ministerstwa i skoryguje ten błąd. Mianowicie punktację za publikację z 2017 roku nadaje się według listy ministerialnej. Czasopismo w którym mam publikacje właśnie za 2017 rok weszło na wiosnę 2018 do Scopus. Było wiadomo że ewaluacja Scopus odbywa się na wiosnę. W czym problem. Czasopismo wchodząc do Scopus jest objęte " indeksacja- być może inaczej się to nazywa" za rok wstecz czyli 2017. Zatem powinnam mieć punktację uznana jak za art w Scopus ale lista jest że stycznia zatem mam jak zwykły art za 5 pkt. To chyba u nas jest tylko możliwe. Ktoś coś wie na powyższy temat?

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png6.png3.png0.png2.png7.png