Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Ja na jednym portalu podjąłem walkę z poglądami jego właścicieli i zostałem zbanowany. Nigdy nie wysunięto wobec mnie żadnych oskarżeń, czyli było to motywowane ideologicznie.

Jak szukasz cenzury wejdź na podstawowe portale. Tam komentarze są nagminnie niedopuszczane. Np. komentarz przewidujący upadek UE został niedopuszczony, gdzie tu naruszenia zasad forum lub mowa nienawiści? Czasami całe artykuły są nagle kasowane z powodu setek negatywnych komentarzy niemożliwych do opanowania przez moderatorów. Tak się wydarzyło kiedy ludzie tysiącami zaatakowali tekst chwalący autora polskich reform gospodarczych.

wolnomyśliciel

Faktycznie, jeden wątek odnalazłem. Drugiego jeszce szukam.

Proszę dokładnie poszukać swoich WONTKÓW.

Nic z forum nie jest kasowane

Joanna

Forum jest narażone na cenzurę. 2 razy zginęły moje wontki. To podważa sens tego forum. ale z drugiej strony wszystkiego pisać nie można w obawie przed jakimś chaosem.

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png3.png9.png9.png7.png6.png