Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 4
Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/">Buy Amoxicillin Online Without Prescription</a> bkt.sxqn.habilitacja.eu.cpl.ig http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

ozxokavibakoa

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/">Buy Amoxicillin</a> sjh.lrid.habilitacja.eu.nyi.yv http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

ijwaeqaz

Młodzi myślą, że doktorat da im przewagę konkurencyjną i dostaną pracę a będzie odwrotnie, tzn. szef celowo ich nie zatrudni, Po co mieć lepszego od siebie pracownika? W Polsce tradycyjnie promuje się miernych, aby nie tworzyć dla siebie zagrożenia. Natomiast na uczelniach miejsc nie ma, a tylko tam doktorat jest przydatny.

Są dwie tego przyczyny moim zdaniem. Pierwsza to to, że doktorant często pracuje poza uczelnią i nie ma możliwości zaangażować się realnie w pracę na uczelni co skutkuje w efekcie często zaniechaniem dr. Po drugie ludzie nie chcą zostawać na uczelni gdy im ktoś uświadomi realnie uczelni. Ilość pracy no.administracyjnej która trzeba wykonać. Nie wszyscy tak mają. Te podwyżki sytuacji nie ratują a jeśli już połowicznie. Nadal w praktyce opłaca się bardziej pracować.

Szef resortu nauki i szkolnictwa wyższego ocenił, że obecnie istnieje bardzo niski stopień skuteczności studiów doktoranckich, który przekłada się na to, że niski odsetek osób rozpoczynających naukę na tym szczeblu broni doktoraty.

Więcej: https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/1404026,gowin-doktorantow-jest-dzis-w-polsce-za-duzo.html

Wyświetla od 1 do 5 z 5 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png4.png8.png1.png3.png