Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Kilka uwag na temat umiędzynarodowienia uczelni promowanego przez Brukselę. Prowadziłem zajęcia w ramach Erasmusa, ale zrezygnowałem. Jak można prowadzić zajęcia z osobami nie znającymi języka angielskiego? Około 50% przyjeżdżających nie nadaje się do tego typu imprezy. Przyjeżdżają, aby imprezować za pieniądze podatnika unijnego. Celem tego projektu było stworzenie świadomości europejskiej wśród młodzieży a ostatecznie pełna federalizacja UE. Młodzież się bawi a pracownicy otrzymują głodowe stawki za prowadzenie. U mnie wykładowcy zaczęli rezygnować z udziału w tej szopce. Zresztą to elita zawodu powinna dawać przykład.

plusy dodatnie

Globalizacja prowadzona jest zgodnie z duchem marksizmu kulturowego. Na zachodnich uczelniach nie uświadczysz już naukowca opozycyjnego wobec nowej globalnej etyki marksistowskiej. Jednym z elementów planu globalistów jest wymieszanie ludności świata i ten proces postępuje pod różnymi pretekstami. Ukochany przez postępowców ekumenizm ma z kolei doprowadzić do powstania religii światowej. W naukach społecznych nie ma już wolności słowa a kto by myślał inaczej zostanie wydalony z uczelni pod pretekstem mowy nienawiści, skrajnie prawicowych poglądów, ksenofobii itd.

A jak tam u was na uczelniach z podejściem do globalizacji i internacjonalizacji. To chyba kolejny wymysł i przymusowa ścieżka rozwoju uczelni narzucona tym razem chyba przez Brukselę. Nie można nam emigrantów podrzucić to może chociaż pod przykrywką studiów jakąś ich część przyjmiemy.

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png9.png4.png0.png5.png0.png