Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 5
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Strajk nauczycieli pozornie tylko nie dotyczy uczelni, ponieważ mówi się o negocjowaniu podwyżek w całej strefie budżetowej. Poza tym prościej jest uzyskać coś od związków, kiedy jasno stwierdza się, że obietnice wyborcze dot. oświaty nie zostały dotrzymane. Podobnie jest w kwestii zniesienia habilitacji. Skoro nauczyciele mają spór zbiorowy, będzie negocjować się warunki dla całej grupy zawodowej:

Wobec braku konkretnych propozycji ministerstwa edukacji dotyczących możliwości realizacji postulatu płacowego ZNP i zapewnienia realnego wzrostu wynagrodzeń nauczycieli i pracowników oświaty, obradujący w późnych godzinach popołudniowych Zarząd Główny ZNP podjął uchwałę w sprawie sporu zbiorowego.

Sławomir Broniarz

Prezes ZNP

To jest wątek poświęcony protestom i strajkom

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nauczycielska-grypa-pedagogiczna-coraz-bardziej-powszechna-w-lodzi-choruje-blisko-800/crc1k0j

Strajk nauczycieli w Łodzi trwa - miasto sparaliżowane

Dzieci nie mają lekcji, rodzice szukają opiekunek....

Strajk nauczycieli w Łodzi

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24287836,naukowcy-i-studenci-z-uj-protestowali-przeciwko-ustawie-gowina.html

Ponieważ istnieje rodzaj ciszy medialnej, zakładamy nowy wątek dot. akcjom protestacyjnym przeciw następstwom reformy 2.0 w roku 2019

Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

2.png7.png9.png4.png5.png8.png