Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 5
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

może teraz, żeby zrobić karierę na uczelni trzeba paść na kolana przed rektorem i pocałować go w rękę albo w coś innego...pisze:

zrobienie kariery na uczelni polega na zrobieniu habilitacji

Ustawa 2.0 pokazuje, że głównym dążeniem polskich naukowców powinna być habilitacja

może teraz, żeby zrobić karierę na uczelni trzeba paść na kolana przed rektorem i pocałować go w rękę albo w coś innego...

Problem nie byłby taki wielki gdyby była rywalizacja pomiędzy Polakami tylko i wyłącznie. Ale jakieś lobby reprezentujące przeludnione kraje ma bardzo duży wpływ na zmiany rynku pracy w krajach mniej zaludnionych. Co nas obchodzą przeludnione kraje. Niech swoich geniuszy trzymają u siebie a nie rozsyłają po całym świecie.

U na zmiany w uczelni poprzedza anonimowa ankieta ze niby mamy jakiś wpływ na to będzie.. Po niej władze uczelni wymuszają to co z góry ustalone. To jest podobne do demokracji anglosaskiej. Zamiast sznować człowieka to szanuje się przepis który go upadla.pisze:

Wystarczy spojrzeć, co robią Rektorzy w święta, a co adiunkci Brak sumienia

Na taki rodzaj demokracji długo czekał Azjatycki i Bliskowschodni świat. Teraz się zacznie stopniwa demokratyczna wymiana Polaków w Polsce na ludzi innych nacji i kultur.

U na zmiany w uczelni poprzedza anonimowa ankieta ze niby mamy jakiś wpływ na to będzie.. Po niej władze uczelni wymuszają to co z góry ustalone. To jest podobne do demokracji anglosaskiej. Zamiast sznować człowieka to szanuje się przepis który go upadla.

Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png6.png5.png6.png5.png7.png