Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 5
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

I co dalej z tymi wynikami?

Hm

Wyniki ankiety są zależne od wieku. Starsze pokolenie może być powiązane ze służbami rosyjskimi i muszą pilnować mafijnej struktury i apanaży na uczelniach. Młodsze pokolenie jest bardziej otwarte, ale niektórzy również są wciągani w owe struktury.

Ostatnio słyszy się w mediach, co wyrabiają dawne struktury WSI (agentura sowiecka). Oni "szarpią" różne wyłudzenia podatkowe, okradają para-banki itp. To na pewną muszą działać i na uczelniach. Kto zajmuje się archiwami tajnymi - pałkownicy.

Czy nie lepiej rozwiązać jest wszystkie komunistyczne uczelnie, a na ich miejsce utworzyć uczelnie na które zasługuje nasze państwo.

zly

Zrobiłam filtrowanie i widzę, że adiunkci są na jednym biegunie odpowiedzi a profesorowie są na drugim, tak jak się spodziewałam jedna grupa walczy o zniesienie przywilejów a druga chce je utrzymać. Dziękuję Pani za ta ankietę niezależnie od wyników przyjęcie jej przez organy do których będzie skierowana petycja. Pozdrawiam serdecznie.

Hm

Dziękuję, rzeczywiście tabelki ominęłam :)

:)

Dzień dobry, filtrowanie wyników zgodnie z danymi zawartymi w metryczce już jest :)

Filtry są nad pierwszym pytaniem.

Joanna

Dzień dobry Pani Joanno, a czy jest szansa, że Pani wyniki ankiety przedstawi w rozbiciu na asystentów, adiunktów i profesorów oraz innych. To jest istotne kto zabiega nadal o pewne prawa i mówi w ankiecie nie a kto jest za zmianami (miała

    być to ankieta tych małych bez głosu). Z góry dziękuję za taką możliwość, warto tak również wynika zaprezentować w petycji.

    Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

    Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

    9.png6.png9.png9.png0.png2.png