Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 21
Wyświetla od 1 do 10 z 21 pozycji.

To jest prawda dopoki będzie habilitacha to się nic nie zmieni. Moim zdaniem.

Teraz mamy nowy problem. TW są już na emeryturze lub są dziadkami na wylocie. Problemem jest środowisko młodszych samodzielnych wypromowane przez komunistów. W polskiej nauce chodzi przecież o wypromowanie swojego i zgarnianie kasy a nie o jakieś komuny, unie europejskie czy inne ideologie. Inteligentny człowiek się przystosowuje a ideowiec idzie na śmietnik historii.pisze:

ten stan można zmienić jedynie poprzez całkowite zniesienie habilitacji, istnienie habilitacji powoduje istnienie koleżeńskich uładów i tego nie da się zmienić. Najpierw na koleżeńskich układach grono habilitowanych promuje doktorów, którymi najczęściej są losowo złapani kandydaci, później koleżeński układ habilitowanych sprawdza z jakiej grupy wywodzi się kandydat na habilitowanego i ewentualnie jak nie jest zagrożeniem dla układu to nadaje habilitację, nowy habilitowany wchodzi w układ i go wzmacnia. Tylko całkowite zniesienie habilitacji może uzdrowić polską naukę a jak obecnie jest to dobrze widać. Habilitacja pozostała, stary układ będzie ciągle odradzany

~

Teraz mamy nowy problem. TW są już na emeryturze lub są dziadkami na wylocie. Problemem jest środowisko młodszych samodzielnych wypromowane przez komunistów. W polskiej nauce chodzi przecież o wypromowanie swojego i zgarnianie kasy a nie o jakieś komuny, unie europejskie czy inne ideologie. Inteligentny człowiek się przystosowuje a ideowiec idzie na śmietnik historii.

$%

https://lustronauki.wordpress.com/2018/12/20/andrzej-radke-sprawca-skandalu-1-pazdziernika-1988-na-uniwersytecie-poznanskim-uwaza-ze-na-uczelniach-rzadza-te-same-sitwy/

[quote=""]

Symbioza SB-PZPR-władz uczelni w weryfikacji kadr. . Na uczelniach rządzą starzy SB-ecy

http://niepoprawni.pl/blog/271/na-uczelniach-rzadza-starzy-sb-ecypisze:

oportunistyczna masa akademicka pasjonująca się głównie zdobywaniem tytułów i niszczeniem lepszych/niezależnych

To o mnie[/quote]

Zajmują się zdobywaniem nielegalnych stopni i tytułów.

Nikt

Ludzie nie chcą mówić, por.

"Kiszczakowa sama się zgłosiła do IPN, dając do zrozumienia, że jej mąż przechowywał u siebie różne dokumenty. Barbara Jaruzelska żadnego powodu do podobnej interwencji nie dała. Funkcjonariusze wynieśli z domu generała pudła z siedemnastoma pakietami materiałów. Kiedy po miesiącu dzwonię do Moniki Jaruzelskiej, wciąż bierze udział w opisywaniu dokumentów w siedzibie IPN. To może o pani Barbarze opowiedzą jej znajomi. Ale nikt, kogo wskazuje córka nie wykazuje chęci do rozmowy. Ani profesor Franciszek Grucza, który był szefem Barbary Jaruzelskiej w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie pracowała przez dwadzieścia cztery lata aż do emerytury. Ani zaprzyjaźniona od lat z panią Barbarą Nicole Radziwiłł, niegdyś bliska sąsiadka Jaruzelskich."

Czytaj więcej: https://polskatimes.pl/barbara-jaruzelska-zona-generala-najbardziej-tajemnicza-sposrod-pierwszych-dam-fragment-ksiazki/ar/11564695/3

Katalogi IPN

https://katalog.bip.ipn.gov.pl/

Archiwa państwowe w Polsce

https://www.archiwa.gov.pl/pl/

expert

Symbioza SB-PZPR-władz uczelni w weryfikacji kadr. . Na uczelniach rządzą starzy SB-ecy

http://niepoprawni.pl/blog/271/na-uczelniach-rzadza-starzy-sb-ecypisze:

oportunistyczna masa akademicka pasjonująca się głównie zdobywaniem tytułów i niszczeniem lepszych/niezależnych

To o mnie

niezależna

Lustracja śląskiego ośrodka akademickiego

https://lustronauki.wordpress.com/?s=Uniwersytet+Slaski

Patriota

SB-bicz

Wyświetla od 1 do 10 z 21 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png8.png8.png4.png3.png9.png