Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 2
Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Następny kryzys gospodarczy pokaże jakim krajem jesteśmy. Z krajów naszego regiony kapitał ucieka zawsze w przypadku kryzysu, co skutkuje spadkami kursu złotówki. w 2008/9 r. kurs dolara wzrósł w 2 do 4 zł. Jeżeli to się powtórzy przy okazji kryzysu prognozowanego na 2019 r. to znaczy, że jesteśmy państwem peryferyjnym, gdzie zarabia się pieniądze a potem je wyprowadza.

ekonomista

W Kanadzie można mieć affiliację i profity finansowe z kilku Instytucji czy Wydziałów, Katedr jednoczesnie. To jest mile widziana taka wszędobylność. A w Polsce ograniczenia. Chyba jestesmy jednak biednym krajem a nie rozwiniętym jak to nam wmawiają.

Rektorzy Uczelni w Polsce zaczęli zakładać klapki na oczy pracownikom naukowym i naukowo-dydaktycznym w związku z wyborem dyscyplin naukowych. Kiedyś na wsi konie miały takie klapki na oczach, ze widziały jedynie to co jest z przodu a na boki nie mogłu już patrzeć. Nie wiem czemu ma służyc takie ograniczenie w działaniu.

Wyświetla od 1 do 3 z 3 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png6.png5.png6.png7.png2.png