Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 183
Wyświetla od 1 do 10 z 184 pozycji.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin Online <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> irm.dgsk.habilitacja.eu.jjc.ym http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

udeaziam

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ - Amoxicillin <a href="http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/">Buy Amoxil</a> pys.yfzc.habilitacja.eu.kji.xk http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

oitujirma

Za 5 mln wydanych na reklamę ustawy 2.0 można bylo zatrudnić ponad stu wyrotowanych przez brakujący rok.....

Nikt w supermarkecie nie musi finansowac sobie konferencji i publikacji sam pisanych po nocach. Konczy prace i do domu. pisze:

Dokładnie. Jak odkryłem, że zaczynam tego zazdrościć ludziom pracującym poza uczelnią uznałem, że jest już bardzo źle.

"8 tys. zł na rękę w takich miastach, jak Warszawa, Kraków, Wrocław i Poznań to nie są zarobki wysokie - powiedział wicepremier Jarosław Gowin. Te słowa zirytowały nauczycieli."

https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-gowin-zdenerwowal-nauczycieli-znow-pokazuja-swoje-paski-z-zarobkami-6423322227923073a .

Nikt w supermarkecie nie musi finansowac sobie konferencji i publikacji sam pisanych po nocach. Konczy prace i do domu.

Do czasu. W pewnym momencie uczelniom zabraknie kadr. Kto rozsądny pcha się teraz do pracy naukowej???

W wielu supermarketach pensja to 3000 a po trzech latach pracy 4000 brutto. Nas cieszą jakimiś 5 procentami, a płace wystartowały w biznesie od kilku lat. Tak się ceni elitę intelektualną. Najgorsze jest to, że płaci się za tytuły automatycznie a nie za osiągnięcia.

Poseł zarabiając dwa razy tyle co adiunkt https://zarobki.pracuj.pl/raporty-i-trendy-placowe/zarobki-poslow-w-polsce

powinien się zastanowić, czemu przegłosował nierówne traktowanie osób mających doktoraty, często na utrzymaniu rodzinę i wprowadzić nowelizację, wybory już w przyszłym roku. Może był niedoinformowany, za czym głosuje.pisze:

A teraz my zagłosujemy na tych, co zadecydowali o naszych losach, każdy wg sumienia

Rektor UŚ w wywiadzie:

Chciałbym również podkreślić, że zakładane zmiany będą miały znaczenie przede wszystkim dla pracowników pełniących funkcje kierownicze. Nauczyciele akademiccy i studenci nie powinni ich odczuć. Przyjęliśmy zasadę neutralności personalnej wprowadzanych zmian. Oznacza to, że nie przewidujemy ani zwolnień, ani zwiększania zatrudnienia, a, niezależnie od zmian w strukturze organizacyjnej, pracownicy pozostaną na swoich miejscach, zaś zajęcia będą odbywały się w tym samym salach co dotychczas. Jestem spokojny, że działanie Uniwersytetu Śląskiego w roku akademickim 2019/2020 pozostanie niezakłócone.

Wyświetla od 1 do 10 z 184 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

7.png4.png3.png5.png6.png8.png