Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 12
Wyświetla od 1 do 10 z 13 pozycji.

Jednym słowem Polska stoi patologią. Układy - układziki, mafie- mafijki, złodzeje-zlodziejaszki dominują w Polsce. Czekamy na cele+

O'can

Tylko tyle, że teraz i habilitowany będzie musiał pracować.pisze:

To zależy kto go będzie oceniał! :)

Co z tego, że pisze się artykuły i pokazuje się w nich patologie jak tak naprawdę nikt nic z tym nie robi. Niby habilitacja zeszła na dalszy plan ale nadal jest. Tylko tyle, że teraz i habilitowany będzie musiał pracować.

Sektor publiczny to jedna wielka patologia. Trochę lepiej jest w biznesie. Kiedyś napisałem na ten temat artykuł no i oczywiście recenzja była negatywna z powodu rzekomego braku dowodów. Raczej chodziło o asekuranctwo samodzielnego. Pomimo tego redakcja w końcu opublikowała tekst.

Przepraszam ale ja nie znam miejsc gdzie jest lepiej jak nie ma się układów..

To środowisko jest nie do zniesienia, cieszę się, że już jestem poza nim. Tysiące ludzi zmienia pracę, nawet zawody, przekwalifikowują się na wiele sposobów tylko nauczyciele akademiccy są tak "wyjątkowi", że wolą dać się zabić niż cokolwiek zmienić.

No nic bo trochę za późno na zmiany!!!

Gdybym miała 23 lata....:)pisze:

Do końca życia będziesz to powtarzać czy coś z tym zrobisz?

Gdybym miała 23 lata....:)

Też jestem tego zdania. Zbierać haki. Wysyla szef notorycznie na zastępstwa rejestrować, ciągle nowe przedmioty zmieniane zostawiać jako dowód, dopisuje się szef do tekstów rejestrować i zbierać dokumentacje. Realnie może się przydać.

Wyświetla od 1 do 10 z 13 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

2.png7.png4.png0.png4.png0.png