Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 5
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

To zależy na jakiej liście jest czasopismo ze Scopus.

Czekamy na rozporządzenia. Co tam się znajdzie.

No tak ale zapomniałam że świat nauki na całym świecie ciągnie w jedną stronę a my trochę czerpiemy ale nadal nieudolnie. No nic trzeba czekać na kolejną reformę ?przeciez nieliczne kraje mająupadaa tam gfzie jej nie ma ich nauka nie upada wręcz przeciwnie.

Ufam, że teraz wszystkie czasopisma ze Scopus i Wos będą dopuszczone i tak samo punktowane. Tak jest we wszystkich krajach na świecie. Wiem co mówię bo byłam na stażach.

Ministerstwo się nudzi i próbuje wykonywać niemądra pracę na rzecz uczelni. Wprowadzają listy czasopism, żeby ukryć swój dorobek zerowy. Proces destrukcji uczelni postępuje.

O'can

Mnie ostatnio zaskoczyło że artykuły z bazy Scopus, które nie są na liście A mają 5 punktów i są zrównane z artykułami w zdecydowanie mniej znaczącym juournalem. Straszne kto robi te punktacje. By tam ukazał się artykuł trzeba się tak samo napracować jak do Wos. Ufam, że nowa ustawa a raczej rozporządzenia to zmienią. Bo obecna punktacja to jest żart z nauki.

Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png1.png7.png2.png7.png0.png