Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 13
Wyświetla od 1 do 10 z 14 pozycji.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

ognoewazi

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxil Used</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

awizoyiza

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin For Sale <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin Online</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

uomazetiyowu

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Buy Amoxicillin</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

alekisoyon

U mnie też jest dziwnie i u nas też ludzie mają mega dorobek w tym międzynarodowy i jest kiepsko....deptanko....

To prawda:(

To gratuluje etatu dydaktycznego bo u nas już zapowiedziało że dydaktyków nie będzie. U znajomego na uczelni też.pisze:

Trzeba zaznaczyć, że musi być co najmniej 12 dydaktyczno-naukowych etatów obsadzonych, a reszta może być dydaktykami.

Nasze uczelnie ciągle są w ogonie komunistycznej głupoty uprawianej przez rząd.

Zly

Przyglądam się postępowaniem habilitacyjnym payrze na składane książki i dorobek ludzi.Niestety nie wierze przynajmniej u siebie już w naszą naukę. Chyba to jest najgorsze co mogło mnie spotkać. Wniosek jeden wiedza potrafi szkodzić.Szkoda naiwnej młodzieży bo też pamietam ten czas. Jak mialam 24 lata i opowiadano o habilitacjach które nie udały się bo dla mojego szefa z tamtych lat były te osoby zagrożeniem. Traktowałam te opowieści lekko i z dystansem. Teraz żałuje ale wtedy nikt nie publikował prawdy w necie. Dziś młody człowiek zanim ambitnie przyjdzie pracować na uczelnie niech poczyta. Zanim będzie miał 40+ brak szans na inną karierę bo nie będzie miał życzliwej duszy która go wesprze. Nawet niechby nie miał to choć by nie miał duszy szkodzacej. Szkoda że dzismam 40+ i.kiedyś podjęłam tak głupia decyzje zostania na uczelni. Szkoda że zainwestowane zostały prywatne pieniądze w naukę bo moimi publikacjami żywi się mój szef. pisze:

W Polsce nie ma , nie było i nie będzie nauki na komunistycznych uczelniach, bo jesteśmy ludźmi typu homo sovieticus, co oznacza, ze żyjemy w wirtualnym kraju.

W ostatnim roku na naszej uczelni dwie habilitacje zostały przepchnie kolanami, co jest niemoralne. Rządy PiS-u są słabe, minister Gowin i Ziobro biją rekordy niekompetencji. Zżera ich gangrena głupoty.

Wkurzony

To gratuluje etatu dydaktycznego bo u nas już zapowiedziało że dydaktyków nie będzie. U znajomego na uczelni też.

A ja zaczynam dostrzegać zalety pracy na stanowisku dydaktycznym. Unikam stresów związanych z publikacjami wysoko punktowanymi. Zrobię swoje i mam wolne a wcześniej cały czas w podświadomości było myślenie o konieczności pisania. Ponadto w naukach społecznych przechodzą teksty politycznie poprawne, tzn. akceptowalne z punktu widzenia zachodnich interesów. Jak piszesz pod włos to sam sobie blokujesz drogę awansu zawodowego.

Wyświetla od 1 do 10 z 14 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

2.png9.png1.png2.png3.png1.png