Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 17
Wyświetla od 1 do 10 z 18 pozycji.

To zależy od systemu operacyjnego.

http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://mewkid.net/when-is-xaxlop/">Amoxicillin 500mg</a> cma.xdiz.habilitacja.eu.gwr.it http://mewkid.net/when-is-xaxlop/

esarulijiu

No jak, w razie reorganizacji mozna zwolnic kazdego, kto nie zapewni uczelni punktow - art 125 ustawy z 2005 r

No właśnie ustawa ustawą a habilitacja być musi. Całe klu i finito.

Czyli brak uwolnienia od habilitacji sprawi, że nauka nasza opustoszeje:( bo młodzi jak zorientują się jaka to jest praca to się ewakuują a starsi no cóż:(

Dydaktyczni to jest pustka jaka pozostaje po utracie naukowego etatu. Taki wybieg psychologiczny.

Alternatywy pracy...pisze:

U nas naukowi/ adiunkci też już szukają pracy - do kwietnia mało kto się wyrobi, utrzymano rotację, ale aby osiągnąć kategorię A już obiecano "drastyczne środki" w formie ustnej i pisemnej. No pozwalniać trzeba, aby mieć na te podwyżki, podobnie pozbawić Kierowników zakładów dodatków.

Czy nikt z 233 posłów nie był na tyle nie zmęczony, aby przeczytać, za czym głosuje? Ilu z nich ma doktorat, a ilu habilitację?

Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu będzie to przepis martwy. Władze jednoznacznie dają do zrozumienia, że ustawa ustawą, ale habilitacja być musi.

UEP

Alternatywy pracy...

To prawda....u mnie dużo szczególnie młodych dr a mgr chwile oczekujących na dr planuje odejść. Ci starsi co mają praktykę to samo. Niestety brak uwolnienia nauki od habilitacji i brak tym samym perspektywy zaciskanie pętli nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. U mnie eszyscy poszukują alternatywy.

Wyświetla od 1 do 10 z 18 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

5.png9.png8.png6.png9.png8.png