Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 20
Wyświetla od 1 do 10 z 21 pozycji.

Teraz jak będzie konkurs to na nowego pracownika.Czy ustawionego? Nie wiem. Wiem za to to że ludzie nie są już tacy chętni do pracy na uczelni. Bo trzeba pracować. Leżenie do góry brzuchem....niestety skończyło się. W jakim kierunku idzie nauka-umiedzynarodowienia. Zatem trzeba będzie pracować. Po prostu.

Przecież to wiadomo że konkursy nie są wolne....od czynnika ludzkiego. Problem jest taki że trudno to udowodnic.

Tak

Przepraszam ale mam wrażenie że pierwotnie poruszany temat jest zagłuszany przez osoby tu przychodzące i pisząca bzdury by czytelnik nie trafił na właściwy temat. To ciekawe zjawisko. Robione to jest chyba po to by w przyszłości poruszane tu wątki nie ujrzały światła dziennego.

http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>

ormakukudol

http://doxycycline-cheapbuy.site/ - doxycycline-cheapbuy.site.ankor <a href="http://onlinebuycytotec.site/">onlinebuycytotec.site.ankor</a>

ixotqsehiewat

Niemcy maja pecha jak nie Arabowie to kornik drukarze pustoszy ich kraj.

O'can

Po wydarzeniach w Chenmitz (dwóch imigrantów ma zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci) odezwało się szereg oficjalnych głosów przeciwko polowaniu na imigrantów. Nie było jednak jednoznacznego potępienia chodzenia na co dzień z nożami. Podczas bójki imigrant lub imigranci wyciągnęli noże i użyli ich zadając kilkadziesiąt ran kłutych.

Takie bitwy pomiędzy arabami i żydami oraz arabami i Niemcami mamy już w Niemczech.

Tak, przeludnienie świata jest wielkim problemem. U nas w Polsce chcą wprowadzić podatek bykowy, a na świecie powinni wprowadzić podatek rozpłodowy.

Biedymizm

A dlaczego nie karze się krajów, którre są odpowiedzialne za przeludnienie na świecie. To jest przyczyna wszystkich problemów.

Asertywni Europejczycy i ich organizacje obwoływani są przez mainstreamowe media faszystami i prędzej czy później kończą z wyrokami karnymi włącznie z karami więzienia.

Geert Wilders dostał wyrok za słowa w następujących okolicznościach:

"Proces dotyczył wypowiedzi Wildersa sprzed 2,5 roku. W trakcie kampanii przed wyborami samorządowymi w marcu 2014 roku polityk powiedział, że „Haga, jeśli to możliwe, powinna stać się miastem z mniejszą liczbą Marokańczyków”. Następnie w trakcie wieczoru wyborczego zapytał publiczność, czy chce w Holandii więcej czy mniej Marokańczyków. Zwolennicy PVV zaczęli skandować „mniej, mniej, mniej!”, a Wilders odpowiedział: „Więc my to załatwimy”."

http://www.niedziela.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=11696:2016-12-10-08-29-21&catid=96:temat-dnia&Itemid=187

Wyświetla od 1 do 10 z 21 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

4.png9.png4.png0.png0.png6.png