Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 21
Wyświetla od 1 do 10 z 22 pozycji.

Teraz ci starej daty, mówię o epoce cenzury i łapanek, piszą kryteria naszej oceny pod siebie - najpierw powinna być dekomunizacja, i czemu MEN tego nie pilnuje? Syn dziekana, który zwalniał bezpartyjnych, sam teraz jest u nas dziekanem

Ja uważam że robię bardzo dobrą naukę. Problem w tym że utracono mi habilitacje a teraz na wszelkie sposoby mój szef markuje mój dorobek. Tylko nie wie że bazy w bibliotece są otwarte. Działanie jest celowe ponieważ winduje człowieka z rodzinny żony Trudno to udowodnić i nie da się nic zrobić. Zostałby tylko sąd a tu pewnie by człowiek zobaczył na siebie spreparowane zarzuty.....pisze:

Ilość habilitowanych na uczelniach rośnie, a Ustawa 2.0 wprowadziła przymus zrobienia habilitacji

chyba największą wadą habilitacji jest jej związek z komuną, habilitacja jest symbolem komuny i to jest jej wada, a dla niektórych zaleta. Czy nie można było stworzyć dwóch ścieżek kariery naukowej: ścieżki dla komunistów z możliwością zrobienia habilitacji i ścieżki dla antykomunistów, których habilitacja przyprawia o wymioty.

Obecnie antykomuniści są także zmuszani do robienia habilitacji, ale dlaczego? Po zrobieniu habilitacji dołączają do grona komunistów. Sprawa powinna być postawiona jasno: jesteś komunistą to rób habilitację, nie jesteś komunistą, to trzymaj się od habilitacji i ludzi z habilitacją z daleka.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxil</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

avorotogoni

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin For Sale <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

ixenuvamo

Hm

No tak tylko że nielicznym udowodniono współpracę.pisze:

Ponieważ poprzedni system był zbrodniczy, to musi nastąpić odpowiedzialność zbiorowa i należy usunąć wszystkich komunistów z uczelni.

Posiadają Oni PRL-owskie stopnie i tytuły, które sobie nadal nadają. Minister Gowin chowa głowę w piasek i udaje, ze problemu nie ma. PRL-owskie uczelnie i sądy mają się dobrze pod rządem PiS-u.

True

Ludzie robią co chcą bo się nie boją i tyle. Natomiast mam nadzieję że w którymś momencie to.pęknie bo są takie możliwości nagrywania itp. Ze gdzieś się to wsypie.

To jest prawda. Gdyby było inaczej z wieloma habilitacjami było by inaczej. Gdyby było kilka wyroków skazujących za błędy w prowadzeniu postępowań wówczas wszyscy by się bali. To tak.jak w 2015 wszyscy bać się zaczęli że wyroki sądowe są na tyle mocne że już ot tak zwalniać ludzi nie można. I na wielu uczelniach nastąpił spokój, proceder się zatrzymał.

Jeżeli chcecie zaatakować samodzielnego to trzeba uważać, bo kliki mają kontakty także w wymiarze ścigania i sprawiedliwości. W tym kraju ludzi z powiązaniami bardzo ciężko doprowadzić do wyroku skazującego. Są przypadki oczywiste a jednak wymigują się. Przykładowo pewna komisja dyscyplinarna w sprawach etyki zawodu specjalnie popełniła błąd, aby jej orzeczenie było nieważne i naukowiec dalej jest czysty w sensie prawnym.

Gdzie w ustawie jest ten zapis????

Wyświetla od 1 do 10 z 22 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

3.png6.png5.png7.png5.png0.png