Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 7
Wyświetla od 1 do 8 z 8 pozycji.

Jak ktoś ma swoje poglądy o sprawach wschodnich niezgodne z oficjalną linią to jest agentem Putina. Jeżeli nie ma związków z Putinem i GRU to jest mimowolnym agentem. Oczywiście agentów mocarstw zachodnich u nas nie ma.

1408

Reszta nagrań na pewno jest w rekach GRU i oprawców komunistycznych.

O'can

Z setek godzin nagrań kelnerów dotarły do nas szczątki, a gdzie reszta? Zostanie ujawniona, gdy będzie można zrobić z tego użytek, np. za rok przed wyborami. W ten sposób poprzez przecieki próbuje się sterować sceną polityczną i opinią publiczną. Nowe rewelacje będą sączone być może latami. najciekawsze jest to kto zorganizował te podsłuchy, bo chyba każdy myślący wie, że nie kelnerzy z biznesmenem.

różokrzyżowiec

Problemem są także Stany Zjednoczone. Dla USA jesteśmy przyczółkiem do walki z Rosją a w razie wojny terenem starcia mocarstw. Wojna posunęłaby nas z powrotem do lat 80 XX w. w ciągu kilkunastu dni. W tym kraju starach mieszkać. Najgorsza jest nasza narracja historyczna "jak pięknie szli na śmierć".

iluminat

Od 1000 lat, Niemcy mieszali się w nasze sprawy, a Rosjanie - dopiero od śmierci króla Kaźmierza Jagiellończyka. Przykro jest, kiedy my Polacy nie wyciągami wniosków z historii (nauczycielki zżycia). Dzisiaj tez mamy problem z komunistami i folksdojczami, bo nie mamy Wymiary Sprawiedliwości w Polskich rękach.

Historyk

Sprawy sądownictwa należą do wewnętrznej kompetencji państw członkowskich UE. Tzw. zasady unijne to po prostu zasady polityczne - niewiążące zalecenia. Precedensem byłby wyrok TSUE w sprawie legalności obniżenia wieku emerytalnego sędziów. Oznaczałoby to, że polskie sady, np. Trybunał Konstytucyjny nie jest najwyższą instancją a skoro tak to polska nie jest suwerenna. Suweren ma prawo nawet łamać konstytucję a instytucje unijne mogą badać zgodność postępowania suwerena z prawem tylko w sprawach traktatów unijnych i pochodnego prawa UE.

prawnik

Planować można wszystko,. Szkoda, ze tych kacyków komunistycznych nikt nie rozliczył, bo tego wymaga racja stanu.

W ostatnich wydarzeniach mamy problem z sadownictwem, gdzie Unia Europejska broni tych kacyków i 5-ta kolumnę Merkel. Ostatecznie, racja zawsze stoi po naszej stronie.

Patriota

Myśmy w Waszyngtonie planowali przejęcie Europy Środkowo-Wschodniej na długo przed upadkiem komunizmu. Wymyśliliśmy plan, którego wykonawcami zostali m.in. starszy brat węgierskiego pochodzenia i jego przyboczny prof. Geoffrey Sachs. W kluczowym momencie osadziliśmy na czele Solidarności grupę naszych ludzi zwaną w Polsce „lewicą laicką” robiąc z nich najpierw doradców Solidarności. Oni podjęli polityczną decyzję o wprowadzeniu „reform wolnorynkowych”, które nazwaliśmy planem Balcerowicza. Polacy zupełnie nie przejrzeli naszej gry i o to chodziło. Operacja zakończyła się pełnym sukcesem, chociaż 8 lat rządów proniemieckiej Platformy Obywatelskiej trochę nam bruździło, ale ostatecznie zapłaciliśmy kelnerom za podsłuchy. Po zwycięstwie PiSu wszystko wróciło do normy. PiS stawia na patriotyzm młodych, co nam odpowiada, ponieważ, gdyby doszło do wojny z Rosją potrzebne będzie mięso armatnie. Dlatego podsycamy nienawiść do Rosji w Polsce. Dobrze, że ludzie nasz plan nazywają teorią spiskową.

(...)

Wyświetla od 1 do 8 z 8 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

2.png9.png1.png2.png3.png2.png