Szanowni Państwo!

Forum jest nieautoryzowanie, a posty można dodawać bez zalogowania. Dlatego proszę o przemyślane wpisy i merytoryczną dyskusję.

 

Bardzo Państwa proszę o podpisywanie swoich postów. Ułatwi to porozumiewanie się. Możecie się podpisać nickiem/pseudonimem. Nie musicie podawać ani imienia, ani nazwiska :)

 

Dziękuję Joanna Gruba


joanna.gruba@habilitacja.eu 

 

 5
Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Wybitny profesor wcale nie musi być dobrym pedagogiem. Miałem do czynienia z wieloma samodzielnymi jako student i tylko część z nich prowadziła wykłady na temat i ciekawie. Stąd należy pochwalić próbę stworzenia dwóch ścieżek kariery na uczelni. To nawet lepiej, że doktorzy dydaktycy nie będą nagabywani, straszeni, aby publikować bo profesura musi na czyichś plecach zdobyć dorobek "naukowy".

dydaktyk

Postawiłbym na brak kwalifikacji pedagogicznych i to jest główny problem naszych uczelni.

Niewykwalifikowany nauczyciel akademicki to przeszłość czy przyszłość uczelni ?

O'can

Zbyt ostry jestes O'can dla nauczycieli, a sam pewnie też jesteś na etacie dydaktyka.

Zbyszek

To fakt, ze na uczelni co drugi nauczyciel to "czubek". Nie jestem pewien czy były to konkretnie te badania, ale w technikum badano nam koordynację ruchu, czy niezależność ruchu rąk i kręciłem kółkami w celu zetknięcia się dwóch igieł. Dlatego sądzę, że takie badania koordynacyjne powinny być też wymagane.

O'can

Jeśli mamy chore państwo, to my Polacy tez musimy być niezrównoważeni i zdrowo "kopnięci".

Popieram takie badania, a w szczególności badania psychotechniczne, bo niektórzy nauczyciele akademiccy wymagają leczenia.

Zly

Wyświetla od 1 do 6 z 6 pozycji.

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

9.png6.png9.png8.png6.png3.png